2752
2734
عنوان

ازدواج دوستم ازطریق برنامه دیوار+شانس اینجوری رومیکنه🔔🔔🔔

| مشاهده متن کامل بحث + 74482 بازدید | 429 پست
نه یه مورد دیگم ولی از طریق خرید توی دیوار آشنا شدیم 

چه جالب

خوشبخت بشین عزیزم🌹

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم آدم حسابی آدم سالم آدمی که ضعف نداشته باشه همسرش رو تو دنیای واقعی دنبالش میگرده و پیداش میکنه ...

از اون طرف من میگم پسر پولدار با اخلاق و خوشکل از طرف دخترای فامیل اغفال میشه به فضا مجازی نمی رسه

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2731

دیوار وشیپور دارم افاقه نکرده برام

برم تواسنپ خدا رو چه دیدی یهو جواب داد  

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
ممنون عزیزم شما هم ان شاالله خوشبخت باشین 

ممنون عزیزم😙

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
شاید پول نیاره خوشبختی ولی اگه نباشه قطعا بدبختی

پول خیلی مهمه خیلیییی اصلا حرف اونایی ک میگن مهم نیس و دوهزار قبول ندارم 

کمترین خواسته فرزندت فردا ن پس فردا نیاز مالیه

فقط خدا و دیگر هیچ ....
پاشیم بریم دیوار ببینیم خدا چی میخواد ویلا میلیاردی گفتی😄😄

من پیدا کردم🤣

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2706