2733
2739
عنوان

فشار مغز بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 6230 بازدید | 71 پست
من خیلی وقته عزیزم مشکل دارم خیلی وقته هیچ دکتر نفهمید بالای ۲۰ تا دکتر رفتم هزار تا اسکن عوس سونو ا ...

عزیزم شما، چشماتون خوبن الان، منم پزشکا به این مشکل مشکوکن، التهابم دارم، میتونین راهنمایی کنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما، چشماتون خوبن الان، منم پزشکا به این مشکل مشکوکن، التهابم دارم، میتونین راهنمایی کنین؟

سلام عزیزم علایمت چی هست؟ دکتر چی گفت بهت؟

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
سلام عزیزم علایمت چی هست؟ دکتر چی گفت بهت؟

من التهاب عصب بینایی داشتم، دو سال پیش، همه ی آزمایشامم خدا رو شکر سالم بود، یه ال پی هم ازم گرفتن که متاسفانه هیچی توی این ال پی مشخص نیس، یعنی دکتر از آزمایشگاه چیز زیادی نخواسته، فقط توش تعداد گلبول های سفید و قرمز مشخصه، به هر دکتری نشون میدادم میگفتن این که هیچی توش معلوم نیس، اصلا فشار مغزم معلوم نیس، بعدا یه پزشک تشخیص بیماری بهجت داد، که۶ ماه دارو مصرف کردم، بعد رفتم پیش چشم پزشک که معاینم کنه، و ایشون گفت بعید میدونم بهجت باشه... چون اگه بهجت بود، با داروهایی که تو خوردی الان باید خوب میشدی، ولی بازم التهاب داری، گفتن برو تهران، پیش دکتر سلطان سنجری، حالا نوبتم واسه ۲۰ دی ماهه... خود چشم پزشکم حس میکنن شاید فشار جمجمه باشه...

از علائمم بگم، اینکه وقتی نماز میخونم، بعد از رکوع یا سجده، که تغییر حالت میدم انگار یه لحظه چشمم سیاهی میره، یه حالتی مثل سر گیجه دارم، حتی ورزشم که میکنم احساس سرگیجه بهم دست میده فشارم انگار میفته...

2728
من التهاب عصب بینایی داشتم، دو سال پیش، همه ی آزمایشامم خدا رو شکر سالم بود، یه ال پی هم ازم گرفتن ک ...

ببین توی ال پی که تو ازمایشت فشار رو نمینویسه اون دکتری که از مایع نخاعی گرفته اون همون لحظه اندازه میگیره فشارمغز رو بهت میگه چنده 

و اینکه التهاب عصب چشم ببین چندین تا عصب مختلف داره چشم اسم عصبی که ملتهب شده رو بهت نگفت؟

اره اون علامت شبیه به فشار مغز هست 

ببین توی ال پی که تو ازمایشت فشار رو نمینویسه اون دکتری که از مایع نخاعی گرفته اون همون لحظه اندازه ...

نه اون لحظه اصلا نگفت فشار مغزت چنده... فقط پرستاری که پیشش بود میگفت چرا انقد این مایع یواش داره میاد بیرون؟ دکتر گفت بزرگسالان اینطورین. بچه ها فقط مایعشون به سرعت میاد بیرون...

گردن درد هم دارم البته... امیدوارم بهجت نداشته باشم، یه درد دیگه باشه که بشه درمانش کرد، لطفا دعام کنید اگه تونستین.

قطعا حال منو خیلی درک میکنید.

ببین توی ال پی که تو ازمایشت فشار رو نمینویسه اون دکتری که از مایع نخاعی گرفته اون همون لحظه اندازه ...

چشم پزشکم گفت عصب ته چشمته، که به مغز متصله...

من دو ساله که درگیرشم هنوز دکترها به جمعبندی نرسیدن، توکلم فقط به خداس، حالا دی ماه قراره برم تهران پیش دکتر سلطان سنجری، ایشون نظرشونو بگن. پناه بر خدای ارحم الراحمین😢

نه اون لحظه اصلا نگفت فشار مغزت چنده... فقط پرستاری که پیشش بود میگفت چرا انقد این مایع یواش داره می ...

میفهممت عزیزم منم با اینکه تهرانم یکسال دکتر و اینور اونور رفتم تا فهمیدن به من همش میگفتن مشکلی نیست فقط استرسه افسردگیه الکی اینجوری فکر میکنی من خط های صاف تو دیدم یکم موجدار شده بود بعد از یکسال نقطه کور دیدم بزرگ شد که بالاخره فهمیدم الانم دارو مصرف میکنم یکم بهترم اما هنوز خوب نشدم 

نترس اصلا منم این روزا رو گذروندم  تموم میشه

2738
میفهممت عزیزم منم با اینکه تهرانم یکسال دکتر و اینور اونور رفتم تا فهمیدن به من همش میگفتن مشکلی نیس ...

منم فک میکنم نقطه ی کورم یه کم پیشرفت کرده، بعد اطرافیانم میگن نه بهش فک نکن.... مگه میشه بهش فک نکرد؟؟؟ من حتی به چیزای دیگه ایم فک میکنم😢

منم فک میکنم نقطه ی کورم یه کم پیشرفت کرده، بعد اطرافیانم میگن نه بهش فک نکن.... مگه میشه بهش فک نکر ...

نه نگران نباش فقط هرچه سریع تر پیش یه دکتر خوب برو و درمان شروع کن دکتر سلطان سنجری نمیشناسم 

ولی بیمارستان نور هم خوبه تماس بگیر مشکلت رو بگو میتونی از کلینیک عصب چشم بیمارستان وقت بگیری 

دیگ اونا اگه تایید کنن بهت نامه میدن برای مغزو اعصاب و ام ار ای و ال پی 

بله عزیزم ممکنه میگرن باشهه  ممکن هم هست سردردت واسه فشار مغز و باشه و کلا میگرن نباشه چون سرد ...

سلام آجی شما خوب شدی؟مگس پرانت ازبین رفت؟منم فشار مغز دارم یه هفته پیش ال پی انجام دادم ولی همچنان مگس پران دارم چشم پزشک رفتم گفتن چشمت مشکلی نداره دکترمم گف خوب میشی به مرور ولی من خیلی پیتزسم توروخدا جوابمو بده

سلام آجی شما خوب شدی؟مگس پرانت ازبین رفت؟منم فشار مغز دارم یه هفته پیش ال پی انجام دادم ولی همچنان م ...

سلام خوبی؟ مگس پرانت که ازبین نمیره عزیزم 

فشار‌ مغزت چند بود تو ال پی؟ 

نگران نباش طول میکشه باید داروهاتو استفاده کنی کم کم خوب بشی استرس نداشته باش 

من هنوز خوب نشدم طول میکشه 

الان اوضاعت چطوره؟ علایمت؟

سلام خوبی؟ مگس پرانت که ازبین نمیره عزیزم  فشار‌ مغزت چند بود تو ال پی؟  نگران نباش طول ...

نمیدونم چند بود

دکتر دارو استازولامید داد گف استفاده کن خوب میشی راستش من ۲۰ درصد بینایمو از دست دادم سر گرفتگی عروق که بعد فشار مغز اضاف شد تنها علایمم مگس پرلن بود که دکتر دارو داد با اطپینان گف خوب میشه 

شما میگی خوب نمیشم ینی؟

بله عزیزم ممکنه میگرن باشهه  ممکن هم هست سردردت واسه فشار مغز و باشه و کلا میگرن نباشه چون سرد ...

شما هم مگس پران داشتی؟

من لخته خون سرم بود شیش ماه طول کشید تا حل شه که فشار مغز اضاف شد 

چن ماه دارو استفاده میکنین؟چی استفاده مکنین؟

من چشم پزشک چهارتا دکتر رفتم گفتن عصبت ملتهب نشده گفتم دارویی چیزی واس مگس پرانم بدین گفتن داری خوب میشی نیازی نیس هی تلقین میکنم که مگس پرانم زیاد شده 

خیلی میترسم بیناییمو از دست بدم 😭😭😭😭

2706