2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر زوددددد رفتی واسه ای یو ای

اخه دکتر رو کچل کردیم هر ماه می گفتیم ی کاری کن زودتر بشه دیگه خودشم گفت چون خیلی عجله دارید ۶ ماه شده برید آی یو آی .اخه منم ۳۵ سالمه دیگه دیرتر میترسم خیای سختتر بشه 

2728
اخه دکتر رو کچل کردیم هر ماه می گفتیم ی کاری کن زودتر بشه دیگه خودشم گفت چون خیلی عجله دارید ۶ ماه ش ...

اهان خوب کردین چون سنتون بالای ۳۰ هس

الان چندم سیکلتون هستین

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2738

وای یعنی ممکنه منم شش ماه نشم من این ماه اولمه که قرص خوردم و آمپول زدم تازه اسپرم های شوهرمم ضعیفه 

ولی ایشالا تو عزیزم حامله بشی و بیای خبرشو به ما بدی 

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ان شاالله ک جواب میگیرید و باردار میشید .ببخشید ی سوال درد داشت؟و اینکه برا iuiفقط یکبار از منی مرد استفاده میشه یا چن تا نمونه ازش میگیرن؟اخه شوهر من هم تعداش کمه هم مورفوش بخاطر همین با ی نمونه فک نکنم واقعا تعدا اسپرم مناسبی داشته باشه

وای یعنی ممکنه منم شش ماه نشم من این ماه اولمه که قرص خوردم و آمپول زدم تازه اسپرم های شوهرمم ضعیفه& ...

پرسی عزیزم قربونت دعا کن .شوهرم عاشق بچه هست و من اولش هی مقاومت کردم که نه فعلا اقدام نکنیم الان پشیمونم اصلا نمیدونستم ممکنه طول بکشه. اما همه مثل هم نیستن ایشالا برای شما همین ماه بشه عزیزم خدا بخواد میشه. چند سالته؟ به خیلی فاکتورها بستگی داره .

من‌که از ماه اول و دوم فقط لتروزول خوردم تا ۶ ماه باز نشد. این بار آمپول زدم 

2706