2737
2739
عنوان

فیتیش

609 بازدید | 16 پست

آیا بیماری جنسیه؟ 

و اینکه افرادی که دارن چجور شخصیتی دارن؟ قابل اعتماد هستن؟ ازدواج با این افراد پیشنهاد میشه؟ 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ینی تمایل شدید به یک چیز جنسی  مثل پای زن یا جوراب زن مشکل جنسی محسوب میشه از لحاظ روانی سالم ...

وای یه بارم یکی بود میگفت خوشم از پای زنا میاد😑😑همیشه پای زنهارو نگاه میکنم 

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
2738
وااایییی من یه خواستگار این مدلی داشتم اصلااااااا نمیتونستم تحملش کنم رفتارای زننده و حال بهن زنی دا ...

چجوری بود؟ 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
چه فتیشی؟

پا

پس چرا روان‌شناس‌ها میگن بیماری نیست؟ 

خیلی هی راجب پای خانوما صحبت میکرد و مدام تاکید میکرد این بد نیس و میگفت من حساسم همین اخرین بار بهش ...

این خودش دکترای روانشناسی داره 

2706