2737
2739
عنوان

هفته پنج بارداری

160 بازدید | 22 پست

مامان های عزیز شما در هفته ی پنج بارداری‌چه علائمی داشتین یا دارید؟من علامت خاصی ندارم یه مقدار خواب الوم که قبلا هم بودم😒 حالت تهوع اینا ندارم بعضی وقتا ضعف دارم همین .نگرانم میگم نکنه جنین رشد نکنه  سابقه سقط داشتم بیشتر میترسم

همه حالات بارداریشون شبیه به هم نیست

الانم خیلی زوده برای بروز علائم بارداری نگران نباش

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

حالت تهوووووووووع الانم ک نه هفته تازه شدم پدرم دراومده

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
منم گشنمه فقط زیاد میخورم، کمردرد صبحگاهی دارم با درد سینه، تهوع و اینا ندارم

درد سینه خیلی کم هی میاد میره .کمر دردم وقتی زیاد وایسم دارم که چون تجربه سقط داشتم مواظبم .گاهی زیر شکمم درد میگیره