2737
2734
عنوان

کسی دم نوش نیوشا استفاده کرده

1203 بازدید | 15 پست

بسته ۴۰ روزه خریدم ۶۵۰

به نظرتون لاغر میشم 

خسته شدم از چاقی

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا تاپیک آخرم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2731

در یک کلام افتضاحه، البته من از تمام کسانی که اینجا هستند و ویزیتور نیوشانیک هستند عذر میخوام ولی دمنوش‌های نیوشا اسمش دمنوشه در واقع همون چای سیاه هستند با دو اپسیلون طعم دهنده.

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
همهدچیز به اراده ی خودت بستگی داره فقط ، اونو استفاده کن هرروزهم پیاده روی برو ، بیست دقیقه نرمش کن ...

ان شاله

شدم ۱۰۴ کیلو از خودم بدم میاد

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
اشتبااااااه کردی تو ورزش کن رژیم بگیر بدون خوردن هیچ دمنوشی لاغر میشی 

تو ورزش تنبلم

میخوام کالری شماری کنم

در یک کلام افتضاحه، البته من از تمام کسانی که اینجا هستند و ویزیتور نیوشانیک هستند عذر میخوام ولی دم ...

جدی 

خودت مصرف کردی 

من ۶۵۰ پول دادم😭😭😭

2738
ان شاله شدم ۱۰۴ کیلو از خودم بدم میاد

ناراحت نباش گلم دخترم ۱۰ ماهشه بچه شیر میدم ماه آخر ۹۲ کیلو شدم ایمان که کردم ۸۶ شدم الان ۷۹هستم غذامو میخورم ولی کم زیره دم میکنم هم شیرو زیاد میکنه هم لاغر تخم کرفس دم میکنم میخورم برا شیر دهی هیچ ضرری نداره صبحها هم آب ولرم و آبلیمو میخورم البته وقتی دخترم ۶ماهه شد شروع کردم 

خیلی خستم
ناراحت نباش گلم دخترم ۱۰ ماهشه بچه شیر میدم ماه آخر ۹۲ کیلو شدم ایمان که کردم ۸۶ شدم الان ۷۹هستم غذا ...

منم دخترم ده ماهشه

می‌خوام تا تولدش حراقل ۱۵ کیلو کم کنم

منم دخترم ده ماهشه می‌خوام تا تولدش حراقل ۱۵ کیلو کم کنم

به سلامتی شیرینی نوشابه از هر نوعش رو کم کن نتیجه میگیری من خودم چند ماه رعایت کردم از ۸۶ شدم ۹۲ صبها سیاه دانه با یک قاشق عسل بخور لاغر میشی

خیلی خستم
جدی  خودت مصرف کردی  من ۶۵۰ پول دادم😭😭😭

بله عزیزم، مصرف کردم.

پولش اشکالی نداره که. نهایتش فکر کن داری چای و دمنوش میخوری. غصه نخور.

برای لاغری، رژیم غذایی خوب جواب میده. اگر وزن خیلی بالایی داری، ورزش هم بکنی که پوستت شل نشه. فقط غصه نخور و استرس نداشته باش

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
بله عزیزم، مصرف کردم. پولش اشکالی نداره که. نهایتش فکر کن داری چای و دمنوش میخوری. غصه نخور. برای ...

هیچی وزن کم نکردی با دم نوش

هیچی وزن کم نکردی با دم نوش

گلم، خودم واسه کاهش وزن نخوردم. یکی از آشناها از ویزیتورهاشون بود، اون به اجبار بهمون میفروخت.

2706