2733
2739
عنوان

به نظر شما چکار کنم

60 بازدید | 10 پست

شوهرم به من پول میده میگه مال خودت بعد فردا دوباره یه بهانه میاره، پس می گیره 

مثلا دیروز سه تومن به من داد گفت مال خودت یه ساعت دیگه گفت برنج خریدیم فعلا از پول خودت یه تومن بده که پول برنج رو بدم . چکار کنم ؟؟؟ 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سری بعد که پول داد برو چیزی بخر سریع ی مبلغی رو هم قائم کن ولی بهش نگو. بگو خرید کردم تموم شد😁

آخه میخوام بیشتر جمع کنم برم النگو بخریم 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
آخه میخوام بیشتر جمع کنم برم النگو بخریم 

منم گفتم ی حساب مخفیانه باز کن برا خودت بزن ب حسابت ولی ب شوهرت نگو. اگه پرسید چیکار کردی بگو لباس خریدم،  یا قرعه کشی نوشتم 

|Niloofar| اگه دوس داشتی دعا کن منو عشقم بهم برسیم💚
جز خرج کردنش مگه راهی هست؟بده طلا بگیر هم خرج کردی هم پس انداز.البته من خودم بودم همون روزاول خرج لب ...

من دلم النگو میخواد تا عید حداقل ده تومن جمع کنم اگه شوهرم بزاره که جمع بشه 

منم گفتم ی حساب مخفیانه باز کن برا خودت بزن ب حسابت ولی ب شوهرت نگو. اگه پرسید چیکار کردی بگو لباس خ ...

اره اتفاقا بهش گفتم قرعه کشی شرکت کردم الان دومین ماهه اما حرف منو باور نکرد فهمید دروغ گفتم 

2738
طلا فروش اشنا پیدا کن قسطی بردار.الان طلا فروشا قسطی میدن به نرخ روز البته.

جدی !!! قسطی میدن ؟؟؟ چه خوب