2737
2734

امام علی اختیاری نمیکنن مگه اینکه  از قبل با دکتری هماهنگ بشه ولی من ندیدم تا حالا بیمارستان های دیگه ممکن انجام بدن

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو قبلش میرم دکتر نمیدونم کدوم دکتر سزا میکته

میگم دکتر که سزارین میکنن ولی امام علی نشنیدم اختیاری انجام بدن مگه بیمارستان دیگه بری

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2728

همه دکترهای زنان سزارین میکنن خاله من  ترسید طبیعی بیاره گفت لگنم تنگه نمیشه بچه رو بیارم دکترهم سزارین کردش ولی خیلی وقت پیش اسم دکترشونمیدونم 

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡

دکتر تیموری

دکتر رضایی 

دکتر رضوی

دکتر سخاوری

دکتر فرزانه

دکترنوری

دکترعبدالرزاق زاده

دکتر پراچه

همینارو یادمه که امام علی هستن از اولی خیلی تعریف شنیدم دیگه بقیه رو نمیدونم