2733
2739
عنوان

تب و اسهال کودک

23539 بازدید | 19 پست

دخترم این ماه دفعه دوم که تب و اسهال میشه چیکار کنم 

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بر تبش شیاف بزار بر اسهالشم سریع ی قاشق زیره دم کن چند قلشق ابشو بده بند میاد.ببر دکتر بعدش حتما ان شاالله ک خوب میشه دعای نورم بخون منم 7 بار براش میخونم

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2731
بر تبش شیاف بزار بر اسهالشم سریع ی قاشق زیره دم کن چند قلشق ابشو بده بند میاد.ببر دکتر بعدش حتما ان ...

زمانی ک بچه اسهال داره اصلا گزاشتن شیاف درست نیست

چون بدترش میکنه 

تبشو با قطره و شربت باید کنترل کنه 

2738
بله عزیزم‌ شیاف واسه درمان تب عالیه  چون تاثیرش آنی و فوق العاده س ولی زمانی ک بچه اسهال ...

با استامینوفن تبشو اوردم پایین ولی خیلی نگرانم دو هفته پیشم دقیقا همین جوری شد

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
بر تبش شیاف بزار بر اسهالشم سریع ی قاشق زیره دم کن چند قلشق ابشو بده بند میاد.ببر دکتر بعدش حتما ان ...

ممنون برامون دعا کن خیلی این ماه استرس کشیدیم

همون اسهال بودنش ممکنه باعث تب شده باشه چون بدنش کم آب شده

دیشب تا صبح چند بار بیدار شد با گریه اسهال داشت بدنشم گرمه خیلی نگرانشم

2706