2737
2739

دستشویی داشتم رفتم تو روشویی دستمو بشورم یکدفعه دیدم کلا خیس شدم😥 بدون هیچ فشاری از اینکه میدیدم ادرارم داره بدون هیچ حسی میریزه نگران شدم به خودم امید دادم شاید مال بارداری باشه میترسم مریض شده باشم

آخه اولین بار پیش اومده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چاییدی خواهر🙄

ماهیچه های بدن وقتی در معرض سرما قرار بگیره، مثلا وقتی لباست کوتاه باشه باد بخوره، منقبض میشه باعث میشه ادرارتون بره. با یه پارچه دور شکم و کمرتون رو ببندید

چاییدی خواهر🙄 ماهیچه های بدن وقتی در معرض سرما قرار بگیره، مثلا وقتی لباست کوتاه باشه باد بخوره، م ...

ای کاش فقط همین باشه میترسم قند گرفته باشم

اصلا احساس نمیکردم داره میریزه فقط دیدم خیس شدم🤦‍♀️ این نگرانم کرو

من این ماه اقدام کردم نزدیک پریودمه نمیدونم باردارم یانه خواهرشوهرت چندماهش بود

نه عزیزم .اون واسا دو سه ماهگی ه

علایم بارداری ی چیزای دیگست

تو مرا جان وجهانی
2738
ای کاش فقط همین باشه میترسم قند گرفته باشم اصلا احساس نمیکردم داره میریزه فقط دیدم خیس شدم🤦‍♀️ این ...

بترس.چون منم دیابت دارم.فکر میکنم مثل خوره جونم رو میخوره

تو مرا جان وجهانی
بترس.چون منم دیابت دارم.فکر میکنم مثل خوره جونم رو میخوره

آخی من مامانم دیابتیه وارثی هست بینمون

وقتی مشکلاتشون رو میبینم فکرش واسم میاد خیلی میترسم

شماهم دنبال  درمان ورعایت باش انشالله بدتر نشه شما نسولینی هستی

ای کاش فقط همین باشه میترسم قند گرفته باشم اصلا احساس نمیکردم داره میریزه فقط دیدم خیس شدم🤦‍♀️ این ...

ببین تو تابستون چون کولر روشنه خیلی این اتفاق میفته. شما با یه پارچه ببند کمرت رو گرم نگهش دار خوب میشی. 

در مورد دیابت هم، اولا دیابت نوع دو معمولا تو سنین بالای ۳۵ ۴۰ سال دیده میشه، دوما بیشتر ارثی هست (یعنی اگه خانواده درجه یک قند داره باید نگران باشید) سوما هزار و یک علایم دیگم داره! مثل عطش بالا! و اینکه یه دفعه بی اختیاری ادرار نمیاره. اون هم در این حجم😅

2706