2733
2734

بعد از تزریق اولین دوز واکسن، بدن یک متجاوز خارجی را تشخیص می‌دهد و فعالیت خود را آغاز می‌کند، گلبول های سفید خون به سمت محل حرکت کرده و باعث التهابی می‌شوند که نتیجه آن لرز، درد، خستگی و سایر عوارض جانبی است.

این مرحله از پاسخ سریع سیستم ایمنی بدن شما با افزایش سن کاهش می‌یابد و دلیلی است که افراد جوان بیشتر از بزرگسالان عوارض جانبی را گزارش می‌کنند. همچنین، برخی از واکسن‌ها واکنش‌های بیشتری نسبت به واکسن‌های دیگر ایجاد می‌کنند.

عزیزم بنظر میاد طبیعیه. نگران نباش. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من حقیقتو گفتم.

حقیقت و میتونستی یکم غیرمستقیم ترم بگی یا بایمدل راهکار براش روشن میکردی،هرکسی بخواد هرحقیقتی و همینجوری مستقیم و چکشی بگه سنگ رو سنگ بند نمیشه

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2731
بعد از تزریق اولین دوز واکسن، بدن یک متجاوز خارجی را تشخیص می‌دهد و فعالیت خود را آغاز می‌کند، گلبول ...

خدا کنه من اصلا از دکتر خوشم نمیاد ، و امادگی مرگم ندارم 

2740
خدا کنه من اصلا از دکتر خوشم نمیاد ، و امادگی مرگم ندارم 

نه عزیزم مگه با التهاب ساده آدم‌میمیره😂😐 

کدوم شهر هستی؟ 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706