2752
2734
عنوان

مادرشوهرم دوباره حالموبدکرد

301 بازدید | 17 پست

هروقت شوهرم مریضی چیزی بشه اینا میرن رومخم هی زنگ پشت زنگ ازخواهر و برادر بگیرتا مادر

اینکاروکن اینوبده بهش فلان کن

حالاشوهرم امروز یکم بدحال بود یخورده ابریزش بینی وسرفه داشته یعنی خفیف بوده اونقدرا حالش بدنبود یکم خودش پیاز داغشو بیشتر میکنه خلاصه منم سوپ واسش گذاشتم ک از بخت بدم درگیر پسر و کارای خونم شد ک یکمی آبش گرفته شد یعنی مثلا غلیظ شد من یکمی آب اضافه کردم و غلیظ وخوشمز شد خودشم هی میگف غلیظ میخوام غلیظ میخوام خلاصه درسته ایندفعه سوپم مثل هربار خوشمزه نبود ولی خداییش بدهم نبود از نظر من خیلیم خوشمزه بود خلاصه شوهرم اومد خورد گف اه این چیه مزه آب میده و نمیخورم نزار واسم این چ سوپیه درست کردی  واینا 

منم ک ضایع شدم و دیدم اینطور حالمو گرف بااینکه سوپمم خوب بود دراین حدی ک میگف نبود وخوشمزه بود

بهش گفتم اوکی هرطور راحتی نخور

اونم رف تخم مرغ درس کرد بعد اومدم واسش آویشن درست کنم گف درس نکن نمیخوام (منم چون هنوز ازش ناراحت بودم کم محلش کردم وگفتم باشه بازم هرطور راحتی)

و دیگه نرفتم سمتش چون خیلی بالحن بد ضایعم کرد سرشام 

خلاصه خونوادشم هی پشت سرهم زنگ میزدن ورو مخم میرفتن والان مادرشوهرم زنگ زد ک بهش فلان شربت و بده به فرشاد ک گفتم نداریم و من دارو نمیزارم و همیشه میندازم با ی لحنی گف پ حتی این دارو تو یخچالت نداری گفتم اره مامان مگه داروخونه دارم اکثر داروهارو میندازم 

و میپرسید الان چطوره خوابید سرماخوردگیش شدیده فلانه بهمانه 

هرچند خودشونم نزدیکن و فاصلمون باماشین ی ۱۰ دقیقس حااالادرسته کروناس والان نباید بیان ولی قبل کرونا هم اینطور بودن یکی نیس بگه خیلی نگران پسرتی واسش غذا درس کن بفرس دارو بخر بفرس 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خلاصه مادره دیگه نگرانه حق بده

ولی کار شوهرتونم درست نبوده حالا یبار مزه آب بده نمیره آدم که

کاربر آقام🌺درخواست دوستی ممنوع 🙏   ‏یه توییت خوندم نوشته بود همه پسرا یه مشت آشـ.ــغال و حیله‌گر و شـ.ــیادن، به هیچکدوم اعتماد ندارم.همون لحظه من داشتم یکی یکی رنگ روی اسمارتیزامو میمکیدم که فقط شکلاتشون بمونه، بعد همه شکلاتا رو با هم بخورم حال کنم.من شیـ.ــادم آخه؟😅😂             

عزیزم پاشو خودت کارات رو بکن مریضه ببرش دکتر غذا میخواد اگه برات امکانش نبست از بیرون بگیر دارو لازم داره بخر تو یه زن توانایی جوری رفتار کن که بقیه بگن اصلا لازم نیست ما بهش بگیم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بیخیال عزیزم بهشون فکرنکن..هردفعه زنگ زدن فلان چیزو بهش بده بگو دادم ،  شوهرتم مریضه اعصاب نداشته یچی گفته ناراحت نباش

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
چرا مادرش غذا درست کنه و دارو بخره؟!

چونک خیلی دستور میده و بگم فلان چیزو نداریم میگه م چته حتی اینو تو یخچالت نداری خب خیلی نگران پسرشه دارو بفرسته خیلی نگران خورد و خوراک پسرشه و نگرانه ک من بهش نرسم هرچند من شام و ناهارم ب وقتشه

خب خودش غذا بفرسته واس پسرش و اینقد پشت تلفن ادای مادر دلسوز ودرنیاره

چونک خیلی دستور میده و بگم فلان چیزو نداریم میگه م چته حتی اینو تو یخچالت نداری خب خیلی نگران پسرشه ...

حالا تو ببرش دکتر همسرتو کاری به مادرشوهرت نداشته باش

احتمالا کرونا داره

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706