2733
2734
عنوان

مصاحبه فرهنگیان

326 بازدید | 21 پست

سلام دوستان کسی هست رشتش تجربی باشه استان فارس ک برای مصاحبه فرهنگیان دعوت شده باشه 

یا شهرای دیگ میشه بگید ترازتون چقدر بوده

من ۶۸۰۰ ولی دعوت نشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من از فارس نیستم تراز منم بالای ۷۴۰۰ بود ولی دعوت نشدم

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 
2728
۹۸۷۹ سهمیه ۵ درصد و منطقه۱

۹هزار که خیلی خوبه حالا چه رشته ای رو انتخاب کردی؟؟

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
۹هزار که خیلی خوبه حالا چه رشته ای رو انتخاب کردی؟؟

آموزش زیست شناسی.اموزش شیمی و اموزش علوم تجربی و اموزش ابتدایی اینا ب ترتیب از اولویت زدم و بعد از کل همه اینا  پیراپزشکی ها زدم ولی با ایک اینا اول زده بودم دعوت نشدم ک امیدم حدتقل پیش پیراپزشکیاس

بالای رشته های تربیت معلم  رشته ای رو نزدی که احتمال قبولیت در اون باشه ؟؟  اطلاعیه سازمان سنجش رو دقیق بخونید متوجه میشوید چی میگم 

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 
2740
آموزش زیست شناسی.اموزش شیمی و اموزش علوم تجربی و اموزش ابتدایی اینا ب ترتیب از اولویت زدم و بعد از ک ...

با سهمیه ۵درصدت رتبت ۹هزار شد؟؟اگه اینطوره رتبه اصلیتو برا انتخاب رشته حدود ۱۹/۲۰هزار در نظر بگیر برا همینه دیگه

با سهمیه ۵درصدت رتبت ۹هزار شد؟؟اگه اینطوره رتبه اصلیتو برا انتخاب رشته حدود ۱۹/۲۰هزار در نظر بگیر بر ...

اخه از من بدترم دعوت شدن بالاخره از تعدادی ک میگیرن ۵ درصدش مال ماس ۹۵ درصد مال بقیه اینطوریه

اگه بعد از تربیت معلم این ها رو زدی برمیگرده به دلیل دوم یعنی ترازتون یعنی کسانی که دبیری قبول شدن تراز بالاتری داشتن البته منظورم از قبولی دعوت به مصاحبه هست 

اخه از من بدترم دعوت شدن بالاخره از تعدادی ک میگیرن ۵ درصدش مال ماس ۹۵ درصد مال بقیه اینطوریه

اونا هم  حتما بدون سهمیه بودن گفتم ک رتبه اصلیتو در نظر میگیرن این سهمیه حالت دکوری داره بیشتر 

2706