2733
2734
عنوان

یه سوال داشتم

89 بازدید | 9 پست

بچه ها 

کسی که دیر به دیر حموم میره به خودش نمیرسه

اما خب کلا وقتی پیش ماس خیلی میخنده 

ممکنه افسردگی داشته باشه ؟

ادمی نیست از مشکلاتش برامون بگه اما عجیب بود امروز میگفت فشار روحی زیادی از طرف خانواده روشه فقط همینو گفت🥺💔 

تازه قبلا خیلی بیشتر کتاب میخوند و درسش خیلی خوب بود اما دیگه نه 

دانشجوعه 🥺💔

خیلی کم بیرون میاد شاید الان چندین ماهه که بیرون نیومده درسته کروناس ولی یه سال قبل  کرونا هم همین بود🥺

نگرانشم 

کلا قبل کرونا هم اصلا خانوادش اجازه نمیدادن بیاد بیرون برای تفریح اما خب خیلی شیطون بود میومد همیشه اما الان حتی دیگه ب خانوادشم اصرار نمیکنه که اجازه بدن

چرا اینجوری شده🥺

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال همچی شده دیگه براش مهم نی خیلی درکش میکنم💔🙂

چرا بی خیال

وای نگو 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731
این کپی برابر اصل منه 😐😐😐 فقط با این تفاوت که من دانش آموزم

چیکار میتونم براش بکنم؟🥺

باهاش حرف بزن، نزار تنها بمونه، با چیزای مختلف بخندونش،

چرا اینجوری شده؟ 

2738
افسردگی شدید داره

دیگه چه علائمی داره؟ 

ای بابا🥺🥺