2737
2734
عنوان

شوهرم نفرینم میکنه

1832 بازدید | 47 پست

سلام 

امروز روز شانزدهم کرونام پریروز شوهرم منو برد سی تی وقتی دید ریه ام درگیر نیست ناراحت شد دیشب با جای اینکه بقلم کنه یا لااقل بوسم کنه شروع کرد به نفرین کردن تیکه تیکه بشی دستشو برد بالا و با صدای بلند خدا خدا کرد و همش نفرینم کرد، اصلا منو نمیخاد یکی رو ببینه زنش خوشگله سریع اخلاقش سگی میشه، تا یه زن میبینه یقش بازه یا به دلش بشینه حتما باید با من ... داشته باشه اما ده روز توی خونه باشه نگامم نمیکنه، دلم برای بچه هام میسوزه، دلم آغوش گرم و با محبت میخاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم مردا همه همینن تنوع طلبی تو سعی کن خودت ب خودت محبت کنی با پوشیدن لباسهای شیک آرایش قشنگ موهای سشوار زده عطر دلخواه غذای دوست داری ب خودت اهمیت بده تا دیگران بهت اهمیت بدن 

ایلیا نفس مآنی عشق بایی  

توام تا میتونی بخودت برس جلوش وا نده سریع  بزار برات له له  بزنه تشنه بزار و کم سیرابش کن   واقعا ادم  میمونه  چی بگه 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2738

خدا لعنت کنه همچین مردای هیز و هول رو 😤بدبختای زن ندیده😠😠😠😠

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
توام تا میتونی بخودت برس جلوش وا نده سریع  بزار برات له له  بزنه تشنه بزار و کم سیرابش کن ...

ازش بدم اومده، خیلی بده یه زندگی رو فقط بچه نگه داره، درست میگی شما، باید همین کارو بکنم

2706