2733
2734
عنوان

دوست پسر

377 بازدید | 36 پست

لطفا بخونید و بدون هیچ قضاوتی کمکم کنید حالم خوب شه 

من با یه اقا پسر آشنا شدم چن وقت همو میشناختیم 

برای اپلین بار رفتیم همو ببینیم یهو رفت در خونشون گفت بریم داخل من انگار زبونم قفل شده بود قبول کردم رفتیم داخل هیچ کاری نکرد فقط یکم برام آهنگ خوند بعدش اومد بغلم کرد و حرف محبت امیز زد منم بار اولم بود اصن نمیدونستم چه اتفاقی داره میفته بعد شروع کرد بوسیدن لب و مانتوم رو در اورد ده دقیقه بغلم کرد و بوسید بعدم تموم شد اومدیم بیرون ..اما من الان حالم خیلی بده کارم فقط گریه س 😭پشیمونم نمیدونم باید چکار کنم توروخدا راهنمایی کنید 

من الان دیگ دختر بدی ام؟

دیگ پاک نبستم؟

امروز کلی گریه کردم سوره توبه هم خوندم اون اقا رو هم بلاک کردم 

فقط میدونم نمیدونستم دارم چکار میکنم 🙁

😞کمک کنید خوب شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

همون اول ک گف برید داخل نباید قبول میکردی اما حالا کاریه ک شده خودتو اذیت نکن 

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍
پاشووو خواهر من الكي حرص نخور انقدرا هستن كارشون دادن به اين چيزا فك نميكنن

😞😞😞خیلی حالم داغونه حس میکنم دیگ پاک نیستم عذاب وجدان دارم کارم فقط گریه س حتی نمیتونم غذا بخورم دلم نمیاد به مامان بابام نگاه کنم 

آرزوی مرگ دارم فقط

آخیییی...🥺💔چ ساده اییی دختررر چرا رفتی تو خونه باهاش اگه کار دیگه ای میکرد چی....💔💔💔😪🙏

اصلا خوشم نمیاد ازین دوستیاااا😏💔👋

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..

اشکالی نداره چون شما بار اولتون بوده و نمیدونستید واقعا تحوه برخورد صحیح یه پسر با یه دختر چطوری هستش میدونم ک این حس تا مدتها پاک نمیشه ولی واقعا شما مقصر نبوودی

بابا لایک نکنید دیگ پستامو ای بابا😫😕😑🥺
2706