2733
2734

خالم یکم گلوش ناراحت بود ولی می گفتن آلرژیه با مامانم برخورد داشت بعد دوسه روز علایمش بیشتر شد و الانم ریه اش درگیر شده متاسفانه .مامانم هم یک هفته است سوزش گلو داره فقط اونم میگفت آلرژیه هیچ علامت دیگه ای نداره دیروز داداشم تو آزمایشگاهه چون دور دوم واکسن مامانم بود بردش ازش تست گرفت حالا امشب در کمال ناباوری مامانم هم مثبت شد  مامانمم با داداشم اینا و یه خاله ی دیگه ام برخورد داشته خالم هم صد در صد مثبته چون اونم بی حال بوده امروز معلوم نیست با چند نفر دیگه هم در تماس بودن داداشمم نوزاد داره . خیلی مراقب خودتون باشید و کوچکترین علامتی رو جدی بگیرید مریصی خیلی همه گیر شده . خواعش می کنم برای سلامتی خاله هام و مامانم و همه ی کردنایی ها یه حمد شفا بخونید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من پسردایی ام از قم اومد بی حال بودهه نگو کرونا داشته دایی ام خانواده اش همه گرفتن سه روز پیش حال دایی ام بد میشه میبرن بیمارستان و عصری ایست قلبی و تمام باورتون میشه نشستم عین ادمای عادی تو خونه با اینکه جگرمون خونه که مامانم نفهمه موندیم صبح چطوری بهش بگین ای خدااا خودت کمک کن تو مراسم دیگه هیچکی نگیره این چه بلای سر مردوم اومد الان دایی ام هفتمین نفره در کمتر از پتجاه روز😓😓😭😭😭😭😭

من سه هفته پیش دو روز گلو درد داشتم،دوتا پنسیلین زدم خوب شدم دیگه هیچ علایمی نیومد کرونا بوده یعنی؟ن ...

من دست و پا درد داشتم اما تستم منفی شد واکسنم زدم احتمالا کرونا نبوده از شما

2706