2737
2734
عنوان

کمککککک گربه +عکس

169 بازدید | 24 پست

این گربه از دیشب جلو درمون هی میو میو میکنه هر چیم میدم نمیخوره مرغ بدم میخوره؟ی چشش انگار اب میده بچه ها چیکار کنم فک کنم مریضه دلم براش میسوزه

کاربرکوردم🇭🇺☀

پوستشو ندی میخوره 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه میاد نزدیکم

آخی عزیزم اگه شرایطش رو داری ببرش دامپزشک ثبات بزرگی می کنی

منو ساقی جونم با هم دیگه خواهریم😍سلامتی همه خواهرا راستی ۳ ماه دیگه خاله میشممممممم😍تیکر بارداری خواهرمه

بخدا ثواب این دنیا و اخرت نصیبت میشه ببری درمانش کنی این بیماره عفونت داره ک نمیتونه بخوره 

خدا اونو سر راه شما گذاشته ساده نگذر زبون بسته ها ک زبون ندارن دردشونو بگن بمیرم الهی

دنیای سگها= محبت    دنیای انسانها= منفعت
بخدا ثواب این دنیا و اخرت نصیبت میشه ببری درمانش کنی این بیماره عفونت داره ک نمیتونه بخوره  خد ...

باید چیکار کنم کجا ببرمش مامانم نمیزار دس بهش بزنم اخه دلمم براش کبابع

کاربرکوردم🇭🇺☀
2706