2737
2734
عنوان

رنگ پوست نوزاد (تجربه دارا بیان لطفا)

10918 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها من پسرم دو‌ ماهشه وقتی به دنیا اومد تو‌بیمارستان رنگش بدنش روشن بود و صورتش قرمز بعد از دو سه روز زردیش رفت بالا و تیره شد... به مرور هر چی گذشت باز رنگ پوستش روشن شد... پشت دستش از اول سفید سفید بود و هنوزم هست ولی منو بلا تکلیف گذاشته صورتش یه روز سفیده مثل برف یه روزم سبزه س... لباس روشن که میپوشه پوستش روشن میشه و برعکس! 

البته بگم پاهاش همیشه تیره تر از دست و صورتشه کلا سبزه س رنگ پاهاش. بچه م چند رنگه 😅

میخوام بدونم آخر سر قراره چه رنگی بشه کسی همچین تجربه ای داره؟ مشکلی با رنگ پوستش ندارم ها اتفاقا وقتی سبزه س خیلی با نمک میشه فقط میخوام تکلیفمو بدونم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
الان میخوای بری خواستگاریش ! همین که سالمه برو خداروشکر کن  سفید سیاه سبزه ... نعمت و ...

عزیزم خدا رو هزار بار شکر می کنم که هم سالمه هم خوشگل عین دسته گل فقط دوست داشتم کسی که تجربه داره راهنماییم کنه ببینم پوستش در نهایت چه رنگی میشه 😊