2733
2739
عنوان

تست گلوکز در بارداری

136 بازدید | 8 پست

دوستان من تست گلوکز دادم. ناشتا ۱۰۸ _ یک ساعت بعدش ۱۹۲_ دوساعت بعدش ۱۱۰ 

دکتر زنان بهم گفت لب مرزی و باید قند هاتو توی خونه چک کنی و بنویسی و ببر پیش دکتر غدد. من الان دو روزه دارم قند ناشتام رو اندازه میگیرم. دیروز ۹۵ بود و امروز ۸۸. به نظرتون نیازه برم پیش دکتر غدد؟ به خاطر کرونا میترسم برم اینجور محیط های درمانی

دکترت گفته برو

خواهرم مگه ما پزشک هستیم از ما نظر میخوای

شما نی نی داری شوخی نگیر

منم فردا باید برم هلال احمر روگام بخرم از هلال احمر داغونتر مگه داریم پر کرونایی ولی باید برم چون باردارم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مطب وقت بگیر ..شیرینی زیاد میخوری؟ خیلی کنترل کن اخه برای خانوم باردار باید کمتر از۹۲باشه

من از اوایل بارداریم تا به الان همش نوشابه میخوردم. از وقتی متوجه شدم قندم بالا رفته قطعش کردم و اومد پایین. 

2738