2733
2734

یک ساعت پیش بلند شدم شیشه شیر بچه رو پر کنم.شام رو با هم خوردیم مشترک ازبشقاب من هزار ماشاالله این روزها خوش خوراک شده من دو سه قاشق خورد بقیه رو دادم به بچه.الان که یخچال رو باز کردم شدید یهو دلم ضعف کرد.دو تا ازویفرهای بچه برداشتم با یه لیوان آب آوردم تو اطاق یکی رو نصفه خورده بودم احساس کردم شوهرم بیدار شد از ترس سریع قورت دادم.شیشه شیر رو برداشتم به بچه شیر بدم آوند تو اطاق دید یه دونه کیفر تو بشقاب هست با یه نصفه گاز زده چنان با لگد کوبید به سرم که شیشه شیر از دستم پرت شد بعد هزارتا فوش داد بهم که چرا خوراکی بچه رو خوردم .منم هیچی نگفتم اونقدر خجالت کشیدم اونقدر تحقیر شدم .که آرزوی مرگ میکنم.

خدا بهت صبر بده 

فقط مراقب بچه ت باش روش تاثیر نزاره تروخدا دیگه بچه ام نیار گناه دارن 

بهار‌کوچک‌مَن!:)❤                                                                حامی‌ال‌جی‌بی‌تی🏳️‍🌈                                                              آخرش‌من‌تورو‌میکشم‌یا‌تو‌منو‌؟کنترل‌این‌جسم‌دست‌کیه‌؟    ای‌مترسک‌چشاتو‌واکن‌گندماتو‌دزدیدن!                                                   گاهی‌حق‌میگم:)                                                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
2706