2737
2739
عنوان

حالم بده دلم خیلی گرفته

736 بازدید | 15 پست

خسته شدم همش دارم بدبختیهارو تحمل میکنم از زندگی لذت نبردم اصلا خسته شدم سی سالمه هنوز یت کار ثابت پیدا نکردم خسته شدم از بی پولی و بدبختی..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منم دیگه از زندگی خسته شدم همش بدبختی خدا یادش رفته مارم خودش افریده🙂🖤

میدونم حق گفتم ولی سر جدت لایک نکن🤦🏻‍♀️🤍                        کنکوریم میشه برا قبولیم با دل مهربونت برام صلوات بفرستی؟ 🤍
2740
تلاش کردی برا تغییر ؟...

والا تو ایران نمیدونی کدوم سمت بری میری ادامه تحصیل بدی یهو بعدش میفهمی کاش ادامه نمی‌دادی پول تو هنره میری هنر یاد میگیری فروش نمیره میگن اشباع بازارش میری آنلاین شاپ نمیگیره میری مدرک  میگیری کرونا میشه باشگاه تعطیل میشن دیگه من یکی موندم چه مدرک چه کاری باید انجام  بدم که کار باشه فک کردی چرا همه دنبال پرستاری معلمی هستن چون استخدامی حقوق این دوتا رشته عالیه باقی هم باید برن مگس یپرونند چون یا پارتی خوب میخواد یا سابقه زیاد ک هیچکدوم آدم تاژه فارغ التخصیل نداره

والا تو ایران نمیدونی کدوم سمت بری میری ادامه تحصیل بدی یهو بعدش میفهمی کاش ادامه نمی‌دادی پول تو هن ...

اینهایی رو که گفتید قبول دارم

با این همه باید توکل کرد و توسل تا راه بهتری جلوی انسان‌باز بشه....

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...
اینهایی رو که گفتید قبول دارم با این همه باید توکل کرد و توسل تا راه بهتری جلوی انسان‌باز بشه....

ولی زرنگی دهه هشتادیا دارن که دارن از سن کم همه هنرها زبان کامپیوتر مستقل بودن یاد میگیرن اینجوری به سن ما برسن با مدرک نشه با یکی از هنرهاشون یجا استخدام میشن بالاخره ما تا اومدیم بفهمیم چی به چی شد شدیم ۲۷اونا سن کمتر مستقل میشن خوبه 

ولی زرنگی دهه هشتادیا دارن که دارن از سن کم همه هنرها زبان کامپیوتر مستقل بودن یاد میگیرن اینجوری به ...

دقیقا تا اومدیم برسیم به خودمون دیدم شدم سی ساله 

والا تو ایران نمیدونی کدوم سمت بری میری ادامه تحصیل بدی یهو بعدش میفهمی کاش ادامه نمی‌دادی پول تو هن ...

دقیقا من الان موندم برم دانشگاه پرستاری بخونم یا مدرک حسابداری بگیرم یا مربی مهد یا نمیدونم چیکار کنم.

2706