2733
2734
عنوان

درمان یبوست..

99 بازدید | 15 پست

دوستان تجربه خودمو بزارم بزلتون از این مریضی بددد

من چند سال درگیر بودم .

شیر خوردم خاگشیر خوردم دارو دکتر 

خیلی رفتم اما موقتی بود

تنها چیزی بهم جواااب داد.فق فقط دوچرخه سواری بود.

منی که چند سال با کلی دردسر ۳ روز یکبار یا هفته یکبار کاری انجام میدادم.

الان واقعا راحت شدددم.

گفتم شاید بدردتون بخوره شاید یکی مثل من باشه

دوچزخه سواری کنید

من هم سالهاست با این مشکل مواجه هستم

خیلی راهها رو امتحان کردم اما مقطعی بود

تا اینکه طب سنتی بهم گفت آب جوشیده گرم زیاد بنوشم و لقمه هامو تا ۳۰ مرتبه جویده کنم...واقعا نتیجه داد بهم

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
من هم سالهاست با این مشکل مواجه هستم خیلی راهها رو امتحان کردم اما مقطعی بود تا اینکه طب سنتی بهم ...

منم ابگرم امتحان کردم ولی حالم بد مید.

فقط همین دوچرخه سواری بهم ارامش داد...

خیلی سختم بود.

2731
منم ابگرم امتحان کردم ولی حالم بد مید. فقط همین دوچرخه سواری بهم ارامش داد... خیلی سختم بود.

خیلی بد دردیه😔

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
واقعا من پف کرده بودم. خیلی سختی کشیدم. تا ی چیزی پیدا کردم راحت شم.

خداروشکر که راه درمانتو پیدا کردی

سلامت باشی همیشه❤

واقعا من پف کرده بودم. خیلی سختی کشیدم. تا ی چیزی پیدا کردم راحت شم.

شما شقاق اینا نگرفتی؟منم اوضاعم خیلی داغون شده زخم هست یبوست شدید هیچ خوراکیم تاثیر نداره شربت ملینم فقط مقطعی خوبش میکنه. اصا یه بار جوری عفونت کردم داشتم پس میفتادم کلافم بخدا

شما شقاق اینا نگرفتی؟منم اوضاعم خیلی داغون شده زخم هست یبوست شدید هیچ خوراکیم تاثیر نداره شربت ملینم ...

اره ی مدت داشتم.خداراشکر از وقتی میرم دوچرخه سواری خوب شدم. ی۷ روز انتی همورید استفاده کردم 

و دیگه خووب شدم.

2706