2737
2739

A31

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

شیائومی بخوای بخری خوبه ولی  سامسونگ بهتره اما خب سامسونگ های خوب قیمتش بالای ۹ هست

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

من خودم حدود دو ماه پیش poco x3 pro گرفتم به شش و هشتصد ۱۲۸ گیگشو 

واقعامعرکست 

صفحه نمایش در برابر خش  از هر گوشی توی این بازه قیمتی بهتره

و همینطور پردازنده اسنپدراگون ۸۶۰ که مال گوشی های پرچمداره 

تنها مشکلش وزنشه 

ولی به نظر من واقعا می‌ارزه. 

اگه زیاد از گوشیت استفاده میکنی و کارای سنگین میکنی یا دانش اموزی این گوشی برات بهترینه 

البته از قیمت فعلیش اطلاع ندارم

من ایرانم من ایرانم شوری در سر دارم...
2706