2733
2734
عنوان

بیاین بگین چجوری درست میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نمیتونم خواستم امتحان کنم ک گند زدم

یادمیگیریم شایدهنوززوده😁😁😁

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
خوبه لاغر باشی دیگه ، به نظرم هرچی لاغر تر بهتر 🤣

نه زیر چشام گود رفته 😔

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2731
میشه باید اب مواد و بگیری

چطوری؟ آب پز کنم یا نه؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
منم جدیدا از مرغ و گوشت خوشم نمیاد ، خب خیلی چیزا هست دیگه ، بزنی تو گوگل هزار تا غذای گیاهی یا بدون ...

کلا از پروتئین بدم میاد انگار، چیزایی ک پروتئین دارن نمیتونم بخورم، سوسیس و کالباس ک برا اونام حساسیت دارم خارش میگیرم، نمیدونم چیکارکنم 

2740
کلا از پروتئین بدم میاد انگار، چیزایی ک پروتئین دارن نمیتونم بخورم، سوسیس و کالباس ک برا اونام حساسی ...

واااا میخوای بمیری مگه 😐

خب کسی که از گوشت و مرغ خوشش نمیاد باید با پروتئین جاشو پر کنه اینجوری که نمیشه 🤦‍♀️

یه مدت بخور عادت میکنی 😅🤣

ماهی چی اونو میخوری ؟

اگه سیب زمینی رو اب پز کردید ،رندش کنید ،داخلش تخم مرغ بزنید و یکم ارد سوخاری ،نمک و فلفل و .. هم اضافه کنید 

ارد باعث میشه خودش رو بگیره ولی زیاد نزنید که مثل پلاستیک میشه کوکو سفت میشه 

نباید خام رنده کنی با پیاز خام و سیر البته من چرخ کرده میزنم

بدبختم، پیازم نمیتونم کوفت کنم 

😭