2737
2739
عنوان

بیاین بگین چجوری درست میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 36 پست
واااا میخوای بمیری مگه 😐 خب کسی که از گوشت و مرغ خوشش نمیاد باید با پروتئین جاشو پر کنه اینجوری که ...

نه میخوام میگو بگیرم این هفته یه ذره ببینم میتونم اونو بخورم؟ سیب زمینی، خیارشور، ساندویچ این چیزا و سوپ میخورم فقط 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اب پز کن با سس قرمز بخور سیب زمینی رو

آره ولی تکراری شده آخه یا سرخ میکنم یا آب پز یا آلوئه بدون تخم‌مرغ 😔

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
نه میخوام میگو بگیرم این هفته یه ذره ببینم میتونم اونو بخورم؟ سیب زمینی، خیارشور، ساندویچ این چیزا و ...

اوکی سعی کن بخوری ، عادت میکنی پروتئین هم 

نکن این کارو با خودت 😒

2731
چته حالا ک نمیخوری

ویار دارم 😕مرغ ماهی گوشت نمیتونم لب بزنم پیازم همینطور