2733
2734
عنوان

چرا من بعد از طلاق بدشانسی میارم

443 بازدید | 30 پست

خانمها من همش شش ماه زندگی مشترک داشتم یکی دوماه بعد ازدواجم متوجه شدم همسرم با خانمی دیگه در ارتباطه بعد شروع مشکلات و بعد شش ماه هم من دوسال خونه پدرم بلاتکلیف بودم بعد که شرایط دادگاه راحت شد اون رفت درخواست طلاق داد بعد طلاق هم دوماه بعدش با خانمی که زمانی که من زنش بودم اسمش تو گوشیش بود و پیامک میدادن به هم و اون مدت دوساله هم من خانه پدرم بودم اون خانم مدام زیر پستهای اینستای اون قلب و کامنت میذاشت بعد طلاق هم باهم ازدواج کردن به خوشی زندگی میکنن طلاها و سکه های کادو خانوادمو سرعقد هم بهم پس ندادن گفتن خودش برده اما من بعد طلاق همش بدشانسی میارم مریض میشم 

تعداد رای : 5
نظرسنجی
طلاق
4
80%
گرفتن
1
20%

سلاام دوستان  

من مدرس تندخوانی هستم وتصمیم گرفتم این کلاسس رو به صورت رایگان برگزار کنم 

هرکس علاقه داره به شرکت درخواست دوستی بده 

تا برنامه رو براش بفرستم

با اغوش باز پذیرای شما هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همانا بعد هر سختی آسانیست

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2731
2738

به خودت بیا عزیزم، الان دیگه خیلیا تجربه طلاق دارن منم یه بار جدا شدم و ازدواج مجدد کردم، وقتی ادم حال روحیش خوب نباشه بدنش ضعیف میشه، اونام چوبشو میخورن

مردی که عضو نینی سایته جای آبجیه ماست🤪کوردم🤗

چقدر سخت 

متاسفم عزیزم😔

منم قصد دارم جدا شم

ولی خیلی نگرانم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

منم ۴۴ روز بعد از عروسیم متوجه شدم شوهرم بهم خیانت میکنه و درست دو سال طول کشید طلاق گرفتم دوسال بعد هم ازدواج کردم و خیلی سختی کشیدم هعییییی.....

روزگار انگار برا بعضیا نمیخنده 

2706