2733
2739

سلامممم شبتون بخیر😍

من یه جا مایع ظرفشویی دیدم بعد امروز از هرجا پرسیدم گفتن نداریم و شاید گیرت نیاد یا به سختی پیدا کنی. میخواستم دیجی کالا ببینم اگه داره از اونجا سفارش بدم ولی نمیدونم اسمش چیه😂😂یه چند تا مدلو دیدم از دیجی ولی اونی که میخواستم نبود. شما از اینا دارین تو خونه هاتون؟ میدونین اسم دقیقش چیه که سرچ کنم😂🤦‍♀️

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...

کو

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیرش از این دسته ها داره میکشی جلو مایع میریزه😂😂😂

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...

نمیدونم، ولی چقدر حساسی واسه یه جامایعی😐 اینم که سادست چیز خاصی نیست

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2740
نمیدونم، ولی چقدر حساسی واسه یه جامایعی😐 اینم که سادست چیز خاصی نیست

واسه خودم نیست واسه مامانمه. از اینا میخواست پیدا نکرد رفت یه مدل دیگه گرفت گفتم خب اگه اینجا نداشت میگفتی از دیجی کالا برات میگرفتم گفت خب برو پیدا کن حالا😐😐😂😂بحث حیثیتیه😁

جامایع دیواری خواهرشوهر منم از اینا داره

از همین دسته ها داره؟😂

جا مایع دیواری 

اینو میدونم. دسته پایینش مهمه😅فکر میکردم اسم خاصی دارن هرچی‌میگردم نیست😐🤦‍♀️