2737
2734

مبارکه گلم، بارداری 😍

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طبیعیه همه چی هفته 6 هستی نه پوچه نه خارج رحم، خداروشکر، کیستم همه دارن تو بارداری اکثرا مشکلی نداره هفته 8 برو دوباره سونو قلبشو میبینی 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2738
من نوشتم پاکش کردی که  جنین قلب نداره دو هفته دیگخ انشاالله میری اونم میزنه  کیسنم داری

قلب نداره یا خود جنین دیده نشده؟

به هر حال ۶ هفته زوده عزیزم هفته ۸ یا ۹ برو انشالله که خیره

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
مبارکه بارداری ولی هنوز رویان دیده نشده انگاری

آره زوده هنوز 6 هفته هست، 3 یا 4 روز بعد دیده میشه 

سونوی ۶ هفته رو واجبه ک انجام بدیم؟  همون ۸ هفته اولین سونو باشه بهتر نیست؟

چرا خیلی بهتره، اگه لکه بینی و مشکلی نداری صبر کنی خیلی خوبه