2733
2739

چرتن بنظرم

من 15سالمع،پس اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن.تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی،کع ترکت محالع ❌بآ مَن‍ کِع اَشکامو فَقَطِ دستام‍ پآک‍ کردن‍ حَرف اَ تَنها بودنآتون‍ نَزنید :) ♡______💔.به اونی که در روم باز نکرد،بگین اومدم ساختمونو بخرم😏💯در شهری براش فریاد زدم که حرف زدن حکمش اعدام بود💯.نیازی به پرواز نی همین پایین بالاتر از خیلیام.😌مَنـ الماســم[💎] و تو نِمیتــونیـ منــو بشکـنیــ🌸.   همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌      🤟شیرازی ها دستا بالا 🤟. یه دخمل شیطــون و بازیگــوش؛ دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا  رو نزنید. اینها رو که میزنید پوست صورت حسابی صاف و شفاف و سفید میشه. ولی بعدش که کرم و ترک کنید پوست دچار لک میشه و بدتر از قبل میشید.

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست
2740
موادش چیه؟ این که میگن روی هورمون های بدن تاثیر داره.باعث نازایی میشه.حقیقت داره؟

نشنیدم باعث نازایی بشه اصن ربطی نداره به بچه دار شدن

موادش هم مواد گیاهیه ولی بستگی داره از کجا خریدی بعضیا مواد خوب و گیاهی نمیریزن از مواد شیمیایی استفاده میکنن

از همین مدل؟چند خریدی؟تاثیرش چطور بود؟ من دوروز استفاده میکنم

۱۲۰ خریدم دخترخاله هام یکسال پیش مصرف کردن دیدم عالی بوده لک هم نیاورده منم از همونجا خریدم وگرنه جاهای دیگه قیمت پایینتر بود ولی مطمعن نبودم

۱۲۰ خریدم دخترخاله هام یکسال پیش مصرف کردن دیدم عالی بوده لک هم نیاورده منم از همونجا خریدم وگرنه جا ...

عزبزم راجع به کرم معجزه استفاده کردی.؟بعد از قطع کردن هنوز هم پوستت خوبه؟

۱۲۰ خریدم دخترخاله هام یکسال پیش مصرف کردن دیدم عالی بوده لک هم نیاورده منم از همونجا خریدم وگرنه جا ...

سلاممم عزیزمم شما ک استفاده کردی چجوری بوددد بعد این مدت؟؟؟

عارضم بوعلی سینا را ندیده اید!؟
2706