2737
2739
عنوان

فوت کل خانواده همسر با کرونا

4407 بازدید | 89 پست

برادر همسرم و مادر همسرم و پدر همسرم با کرونا فوت شدن و همسرم خواهر و برادر دیگه ای نداره.زمانی که خانوادش مبتلا شدن من هم مبتلا شدم و همسرم رو هم بیمارستان بستری کردم و خانوادش هم در بیمارستان دیگه ای بستری بودن.حال همسرم هم خیلی بد بود و وقتی خانوادش فوت شدن چون سطح اکسیژن و درگیری ریه همسرم بالا بود به همسرم چیزی نگفتم تا بهتر که شد بهش بگم و چون خودمم کرونا داشتم هیچکس نزدیکمون نمیشد😔البته حق هم داشتن.خیلی از کارهای کفن و دفن رو خودم انجام دادم اونم منی که در عمرم  مجلس ختم هم بهم استرس میداد.حس میکنم داغون شدم اول زندگی.دچار استرس شدید شدم و باید همش مراقب همسرم باشم‌.الان سه ماه ازین جریان میگذره و خانوادم خیلی بهمون محبت میکنن ولی الان دچار استرس شدم که نکنه خانوادم هم مبتلا بشن و ما از این هم بدبخت تر بشیم.برام دعا کنین دوستان عزیزم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا صبرتون بده واقعا خیلی سخته خیلیییی

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2740

خدابهتون صبر بده غم سنگینیه خیلی زمان می بره که آروم بشید دعای یستشیر زیادبخونید 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊