2737
2734
عنوان

نزدیک زایمان مغزم داره میترکه ...

140 بازدید | 14 پست

اوضاع و احوال جامعه و بیماری و .‌.. به کنار. اون قدر ذهنم مشغول مسائل ریز و درشت مثل اختلاف سنی با بچه‌ هست یا اینکه همش فکر می کنم بچه های دوستانم بیشترشون مدرسه میرن من تازه اولی رو آوردم.خدا نگذره از اونی که با دخالت‌هاش ازدواجم رو به تاخیر مینداخت و به حساب دلسوزی مثل خاله خرسه کلی مشکل برا ازدواج به موقع برام درست کرد.‌..

بعد کلی فکر تو مغزمه که مرخصیم تموم شه با این همه فاصله که با خونه مادرم داریم و وضع اسف بار مهدکودک‌ها بچه رو کجا بذارم ... بودجه هم نداریم برم نزدیک مادرم.

هی حساب میکنم من سنم فلان قدر بشه بچه چند سالشه. دلم میسوزه واسه بچه‌ای که با ۳۰وچند سال اختلاف سن داره میاد اون وقت همسرم مدام اصرار هم داره که دومی و سومی و چهارمی هم بیاریم😒 

واقعیت اینه که وقتی اقدام می کردیم شرایط، قیمت‌ها و خیلی مسائل فرق داشت. اونهایی که این اوضاع و برای زندگی ماها درست کردن چه طوری میخوان در برابر خدا جوابگو باشن ...

امیدوارم این یه اضطراب زودگذر و طبیعی باشه و با اومدن بچه همه فکرها بیفته تو مدار آرامش و امید ...

وقتی یکی میاری باید دومی رو بیاری وگرنه در حق بچه ظلمه

خودم تنها بزرگ شدم شما اینکارو با بچه هاتون نکنید

تازه مشکلات اصلی تک فرزندا از بعد ازدواج یواش یواش شروع میشه

بازم خدا رو شکر کن باردار شدی توی این اوضاع ناباروری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم سه شنبه زايمان دارم فقط نگرانيم از طرز نگهداريشه منم شاغلم سعي ميكنم زياد به اينده فكر نكنم سعي كن تو لحظه زندگي كني نهايتا تا ٦ ماهگيش اگه خيلي به اينده فكر كني الان رو هم از دست ميدي مشكلات هميشه هست بذار وفتش ميري سراغ حل كردنش فعلا به حاملگي خوبت و زايمان خوبت فكر كن

وقتی یکی میاری باید دومی رو بیاری وگرنه در حق بچه ظلمه خودم تنها بزرگ شدم شما اینکارو با بچه هاتون ...

قبول دارم. خدا خودش کمک میکنه. فقط الان استرس روزها و هفته های آینده رو دارم یه کم. 

2740
منم سه شنبه زايمان دارم فقط نگرانيم از طرز نگهداريشه منم شاغلم سعي ميكنم زياد به اينده فكر نكنم سعي ...

حرفت کاملا درست و به جاست. دقیقا همینه. لطفا من رو هم سر زایمانت دعا کن. 

حدودا ۴ هفته مونده. امیدوارم همین طور باشه

نی نی من الان نزدیک دوماهشه بخدا اینقدر شیرینه اصلا یه حس ناب هستش قابل توصیف نیست انشاءالله موقعی که دنیا اومد بیای از شیرینی هاش برامون بگی😍😍😍

2706