2733
2734
عنوان

اسکای روم

669 بازدید | 14 پست

سلام دوستان میشه بگید با گوشی میشه تو اسکای روم باشم یا حتما لپ تاپ میخواد؟و اینکه من اپلیکیشن اسکای روم دانلود کردم تونت بود حالا نمیدونم دقیقا چطور باید وارد کلاسم بشم؟لطفا راهنمابی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با گوشی هم میشه

اپ‌ش هم لازم نیست 

از تو گوگل لینکشو بزن

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

با گوشی راحت میری تو سایتش 

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!

با گوشی میشه

باید لینک کلاستو بدن

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤

عزیزم برنامه شو نمیخاد دانلود کنی قبل کلاس بهت لینک میدن وارد لینک میشی بعد ایمکه اگه اسم و رمز دادن گزینه ورود بزن اگر نه با گزینه مهمان وارد شو و هم با گوشی میشه و هم لب تاب

اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است ای دوست:)     **کاربری برای سه نفر هست***                           
2740
عزیزم برنامه شو نمیخاد دانلود کنی قبل کلاس بهت لینک میدن وارد لینک میشی بعد ایمکه اگه اسم و رمز دادن ...

قبلا گزینه مهمان تو یه کلاس دیگه زدم وارد نشد گفت کلاس پر شده دیگه بی خیال شدم گفتم لابد بلد نیستم 

قبلا گزینه مهمان تو یه کلاس دیگه زدم وارد نشد گفت کلاس پر شده دیگه بی خیال شدم گفتم لابد بلد نیستم&n ...

نه اگه رفرش میکردی اوکی میشد

چیزی نیست ک بخای بلد باشی یا نه همین لینکو میزنی وارد میشی

اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است ای دوست:)     **کاربری برای سه نفر هست***                           

عزیزم منم کلاسای بارداریم رو میرم فقط کروم رو بروز کن وازطریق مهمان واردشو.نام و کد رو بزن❤

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

با گوشی میری تو گوگل میزنی

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706