2737
2734
عنوان

عجیب ترین درخواست شوهرتون چی بوده تا الان؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 28 پست
حالا من میگم بیا از مامانت طلاهاشو قرض کنیم به نرخ روز میخریم همون گرم میدیم میگه نه  ابدا ...

قبول نکرده، ولی میگه اینکه چنین چیزی رو مطرح کرده برام عجیبه چون اونقدرها تحت فشار نیستن و میتونن خودشون جور کنن

دنیام=شوهرم+دخترم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکبار برای همیشه تموم کنید، چون واقعا سخته تکرارش

هربار حرف میزنم و قانع میشه

ولی دوباره میگه برو خودتو بازخرید کن

😂 دیگه عادت کردم به هر هفته ریپیت کردنش

Second Baby is loading 👶🏻
2731
قبول نکرده، ولی میگه اینکه چنین چیزی رو مطرح کرده برام عجیبه چون اونقدرها تحت فشار نیستن و میتونن خو ...

آره عجیبه

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
خوبه که😂

ار

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
خانواده هامون چی؟

بابا میاید سر میزنید دیگه از ایران خراب شده هزاران بار بهتره شرایطش

خواهر. برادر . دوست گرامی با لایک نکردن خود باشعور بودن خود را میرسانید . با تشکر . لایک نکن حتی به غلط💜💜💜💜
وا منم طلا هام رو فروختم دادم پدر شوهرم  خیلی عجیب نیست که

ببین اگر طرف راهی نداشته باشه بله ولی مورد ایشون جوریه که مثلا ماشین دارن خب میتونن بفروشن، شوهرش میگه تو که استفاده نمیکنی بفروش کار اینا راه بیوفته😒

دنیام=شوهرم+دخترم