2737
2739
عنوان

تجربه یا اطلعات از واکسن برکت

379 بازدید | 28 پست

بچه ها از مدرسه اعلام کردن فردا باید بریم برای واکسن و اینکه برکت میزنن و گفتن کسی نمیخواد بزنه باید منتطر بمونن ببینن آموزش و پرورش چی میگه یا نوع دیگه ای میدن بعد یا نه من از دختر خالم که پزشکن سوال کردم گفتن حتما برو چون در هر صورت هر نوعی بزنی بهتر از نزدنش هست و اینکه بعد مشخص نیست دیگه چه موقع بتونی بزنی یا نوع دیگه ای بشه یا نشه 

ولی الان دیدم اکثر همکارهام تو گروه اعلام کردن برکت نمیزنن و فردا نمیان و هر چی جستجو کردم از بقیه واکسن ها آمارش و اثربخشیش و نتایج آزمایشات و مقالاتش هست ولی از برکت هیچی نیست فقط در حد حرف اینو اون بود هیچ چیز رسمی و علمی پیدا نکردم ازش الان دو دل شدم که برم بزنم بعد درصد ایمنیش خیلی پایین باشه بعد واکسنهای بهتر بیاد یا نزنم بعد خوب باشه و واکسن دیگه ای نیاد پشیمون بشم

کسی اطلاعاتی داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان تو کشور فقط سینوفارم و برکت هست که دوتاش اثربخشیش مثل همه

استرازنکا هم برای دوز دومی ها هست که دوز اولشدن اکثرا انقدر عوارض داشتن پدرشون در اومده 

من خودم کادربهداشتم اکثرنمون که دیر تر زدیم برکت زدیم

به نظرم حالا که نوبتت رسیده برو بزن و صبر نکن

تو این اوضاع یک روزم یک روزه

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
این اطلاعات رو باید از افراد متخصص بپرسین نه از نی نی سایت!!! گل

میخوام ببینم کسایی که خودشون یا اطرافیانشون دو دوز رو زدن مبتلا داشتن یا فوتی و گرنه هیچ اطلاعات رسمی ازش منتشر نشده با دخترخالم هم صحبت کردم میگن بزن ولی بقیه رو دیدم دو دل شدم

2740
برکت مورد تایید سازمان جهانی بهداشت نیست به اینخاطر. فایزر ۹۰درصد.

به اون نیست

اسپوتنیک رو هم هنوز تایید نکرده ولی بهترین واکسنه حال حاضره دنیاس

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂

راستش من از دکتر خودم پرسیدم گفت برکت نزن ،گفتم چرا گفت تو هیچ سایتی هیچ مقاله ای ازش نیومده کمترین اطلاعاتی از این واکسن نداریم ک اگر احیانا عوارض خاصی هم داد بدونیم چیکار باید بکنیم یا چی تجویز بکنیم 

این چیزی بود ک ایشون گفتن دیگه من خودم اطلاعی ندارم

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔

اطرافیان م برکت زدن و فقط درد دست شونِ که اذیت شون میکنه که خب این م طبیعی 

اگر خودم هم حق انتخاب داشتم ، قطعا برکت می زدم

به دانش و دستاورد دانشمندان خودمون بیشتر اعتماد دارم

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706