2733
2739
عنوان

نماینده فروش اگه هستید بیاید

33 بازدید | 11 پست

خانوما کسی تابحال با این شرکتهای اینترنتی فروش محصولات ارایشی بهداشتی همکاری داشته؟اینکه محصول روتبلیغ کنی واز فروشش پورسانت بگیری؟بنظرتون خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بستگی داره نماینده فروش کدوم شرکت بشی

اسم برندش تراست هست۔شما تجربه ای دارید؟اولش برای ثبت نام یه سری اطلاعات شخصی میخواد۔مثلا اسم و شماره ملی،ش شناسنامه وشماره شبا واسم بانک من میترسم .با این اطلاعات میشه سواستفاده کرد از کسی؟

2728
اسم برندش تراست هست۔شما تجربه ای دارید؟اولش برای ثبت نام یه سری اطلاعات شخصی میخواد۔مثلا اسم و شماره ...

ممن تو یخ شرکت دیگه کار میکنم خیلیم راضیم من همه این شرکت ها گزینش شدم ولی بهترین همین شرکت خودمون بود که کار میکنم درآمد بیشتری داری

2740
عزیزم شما که ازخودت یه هنر داری خودت بفروش دیگه مثلا تو اپلیکیشن باسلام۔مابی هنریم ودنبال کار

الان تو نی نی سایت گذاشتم . متاسفانه من بازاریابی اصلا بلد نیستم . خیلیم قشنگه تابلو ولی فعلا هیچی فروش نداشتم . خیلی کارای دیگه هم بلدیم ولی فعلا جرات نمیکنم کار بزنم میترسم فروش نره 

تقریبا اره جدیده۔شما باچه برندی کار میکنید؟برای ثبت نام ازشماهم این اطلاعاتو خواستن؟بنظرتون این کارخ ...

آره هرجا بخوای کار کنی باید اینارو بگی من اسم شرکت رو اینجا بگم اخطار میده بیا شخصی بهت میگم