2733
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 806183 بازدید | 14364 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پریود منظم و بدون درد داشتم البته واسه من خارج رحمی بود ولی سطح شکمم سفت بود یبوست خفیف داشتم و ک ...

عزیز ایا بعد دراوردن فیبروم شکمتون کوچکتر شدش؟

از امروز ۲۲ فرودین ماه قصد کاهش رنج ( کاهش وزن)دارم .وزن شروع ۷۹ کیلو گرم وزن هدف اولیه تا ۱۵ اردیبهشت ۷۵ کیلو گرم❤❤🤩🤩❤❤
2731
سراغ دکتر دیگه نرو که بهترین دکتر اصف جاه هست اگه تهرانی یه سر برو مطب من اونروز داشتم میشنیدم منش ...

کار منشیش واقعا اعصاب خورد کنه.تا هفته ی پیش پیام خودکارش می گفت حداکثر تا ده روز نوبت می ده،الان میگه تا سی روز.من حتی هنوز نتونستم دکتر طهماسبی رو ببینم.

سلام عزیزم.شما بالاخره تونستی از آصف جاه نوبت بگیری؟

بله عزیزم من هی پیام میدادم جواب نمیدادن بعد تو واتس آپ میس کال انداختم به خطشون بالاخره نوبت داد..دیروز دکترو دیدم ...به منم آمپول داد و همین قرصا و قطره هایی که دوستان گفتم 

قضیه چیه انگار داره به همه همینو میده!؟🤔من که تو مطب نشسته بودم یعنی به حدود نود درصد مریضا همین دارو رو داده بود و گفته بود ۶ ماه دیگه بیاین.. وقت عمل نمی‌داد به هیچکی 

بعد اونجا من با یه خانومی صحبت کردم که میگفتن این امپولو زده(که باعث میشه پریود قطع بشه)و عوارض زیادی واسشون داشته از چاقی بگیر تا افسردگی و ...و همینطور قرصی که دادن انگار با خیلیا نمیسازه هی ملت زنگ میزدن میگفتن دکتر قرصشونو عوض میکرد

بعدم به قول دوستان انقد سریع دارو رو داد و توضیح نحوه مصرفشو داد و گف پولشو بزن که آدم اون لحظه اصلن فرصت فکر کردن نداشت

بله عزیزم من هی پیام میدادم جواب نمیدادن بعد تو واتس آپ میس کال انداختم به خطشون بالاخره نوبت داد..د ...

خب خدا رو شکر تونستی نوبت بگیری.یعنی شش ماه علاف شدی تا ببینیش.شش ماه دیگه هم باید صبر کنی تا نوبت عمل بده!؟

بله عزیزم من هی پیام میدادم جواب نمیدادن بعد تو واتس آپ میس کال انداختم به خطشون بالاخره نوبت داد..د ...

اون آمپوله واسه همه ی کسایی که عمل دارن تجویز میشه.گندوم جون شماره ی منشی دکتر آصف رو کی بهتون داد؟ من فعلا طهماسبی رو دیدم و برام ام آر ای نوشته.و قراره جوابش رو براش ببرم.منشی طهماسبی گفت دیگه با من کاری نداری.

اون آمپوله واسه همه ی کسایی که عمل دارن تجویز میشه.گندوم جون شماره ی منشی دکتر آصف رو کی بهتون داد؟ ...

جوابشو باید ببری پیش طهماسبی دیگه ..اگه کیس عمل باشی اسمتو میده به منشی عاصف جاه که بهت نوبت بده

من شماره منشی دکتر عاصف جاهو خودم از اینترنت گیر آوردم اگه میخوای اینه: ۰۹۹۰۵۳۳۳۳۱۹۹

خب خدا رو شکر تونستی نوبت بگیری.یعنی شش ماه علاف شدی تا ببینیش.شش ماه دیگه هم باید صبر کنی تا نوبت ع ...

آره دقیقن ..ولی به بچه های دیگه انگار زودتر نوبت داده بود.. شانس من بود دیگه

به من نگف الان عملت نمیکنم گف پیشنهادم اینه که فعلا این آمپولو استفاده کنی ۶ ماه دیگه بیای دوباره ...نمیدونم به مریضای دیگه چی گف ...ولی با یکیشون که حرف میزدم بهش گفته بود الان عملت نمیکنم تازه اون ۶ ماهم از امپولا زده بود دوباره بهش گف ۶ ماه دیگه بیا فیبرومش اذیتش می‌کرد 

عزیزم من میخوام برم دکتر افلاطونیان ،شما چیزی ازش شنیدنی که نرفتی پیشش؟

سلام عزیزم

با منی؟؟

من باید عمل میکردم و دنبال یه دکتر جراح زبردست میگشتم و انگار خوندم بیشتر برای ای وی اف میرن یزد پیش دکتر افلاطونیان

اون آمپوله واسه همه ی کسایی که عمل دارن تجویز میشه.گندوم جون شماره ی منشی دکتر آصف رو کی بهتون داد؟ ...

نه به من نداد امپول رو

یعنی به من گفت میخوای امپول رو بدم بری میوم ها کوچیک بشن بعد بری برا تخمک کشی و تشکیل جنین بعد بیای برا عمل

گفتم نه حوصله این پروسه رو نداشتم

2706