2752
2734

سلام خانم ها 

لطفا راهنمایی کنید 

من دخترم مهرماه باید بره کلاس اول ثبت نامش انجام شده و سنجش رفته بخاطر واکسیناسیون معلم ها همه جا صحبت از بازگشایی مدارس بود الان چند تا خبر دیدم که آموزش امسال هم آنلاینه.  ایا امکانش هست که امسال کلا نفرستمش سال بعد بره کلاس اول؟ کسی اطلاع داره میشه یا نه؟ من خودم شاغلم واقعا پارسال با اموزش انلاین پوستم کنده شد تازه اون پیش بود، کلاس اول مهمتره و پایه است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه یه درصد تا سال دیگه پاکسازی کامل نشد چی؟؟؟ باز نمیفرستی؟؟؟؟ بنطرم الان ک انلاینه و خیالت راحته ک بچت پیشته و سالمه.. قبول کن و بفرس... نهایت یه کم سختی بیشترمیکشی ولی ارزش داره

بله میشه ولی راهکار خوبی نیست 

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

پارسال دوقلوهام کلاس اولی بودن و همه میگفتن سختت میشه بزار سال دیگه برن و من قبول نکردم درسته سخت بود اما شکر خدا موفق شدم اگه گوش میدادم به حرفاشون فقط یه سال الکی بچه هامو عقب انداخته بودم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

عزیزم،به نظر من اینکارو نکنین.اول اینکه بچه از دوستاش عقب میمونه.دوم،اگه به خاطر کرونا میگید،معلوم نیست چند سال دیگه ادامه داشته باشه،بچه چند سال از هم سن و سال هاش عقب بمونه؟

دختر من نیمه اولیه ،اگر سال دیگه هم انلاین باشه حداقل دخترم بزرگتر شده یادگیری راحت تره

این اشتباهه بنظرم بچه هرچقدرم بزرگ باشه باز اون درسی ک قراره دفعه اول بخونه باز واسش سخته... حالا چ بچه باشه چ ادم بزرگ

عزیزم،به نظر من اینکارو نکنین.اول اینکه بچه از دوستاش عقب میمونه.دوم،اگه به خاطر کرونا میگید،معلوم ن ...

با شرایط موجود،زندگی همه ی ما تغییر کرده.مجبوریم بهترین راه و روش ها رو برای وفق با این اوضاع پیدا کنیم.