2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوبه 

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉
2738
من  الانم دانشجو ارشد فراگیر هستم

سخته درس خوندن اون دانشگاه ؟ چرا میگن بده بده؟ مدرکش معتبر هست بخام علوم تربیتی بخونم و ازمون استخدامی بدم؟ 

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   
من خوندم مثل مهر بردگی ارزش نداره.نه به لحاظ سواد نه به لحاظ مدرک.فقط بدرد کسانی میخوره که استخدام ش ...

مدرکش معتبر نیست بخونم واسه اینکه ازمون استخدامی ثبت نام کنم؟ 

شما خوندی ؟چ عیبی داره جز اینکه خودت باید درس بخونی؟ 

اره 

جلسه های کلاسش کمه 

حجم کتابا زیاده ولی امتحاناهمش تسته

همین 

بحث کردن با احمق مثل کشتن پشه رو صورت خودته شاید پشه رو بکشیا اما در نهایت یه سیلی به خودت زدی👍
اره  جلسه های کلاسش کمه  حجم کتابا زیاده ولی امتحاناهمش تسته همین

خب بخونی میشه ی کارش کرد ....میخام تا لیسانس بخونم علوم تربیتی چند سال طول میکشه؟ من تازه دیپلم گرفتم

چرا چجوره؟ باید خودت درس بخونی دیگه عیبش فقط همینه؟

من مشکلی با خودم خوندن نداشتم.کلا از دانشگاه فارغ التحصیل شی انگار دانشگاه درسی بت یاد نداده که حالا بتونی باش یه جا کار کنی.

سخته درس خوندن اون دانشگاه ؟ چرا میگن بده بده؟ مدرکش معتبر هست بخام علوم تربیتی بخونم و ازمون استخدا ...

اتفاقا من لیسانسم رو علوم تربیتی خوندم دانشگاه پیام نور آزمون استخدامی آموزش و پروش هم قبول شدم الان هم سر کار هستم 

سختی و آسونیش بستگی به خودت داره 

بالاترین سرعت دنیا ، سرعت رنگ عوض کردن آدم هاس ...
2706