2733
2734
عنوان

درس خونااا بدویین کمکک

121 بازدید | 21 پست

سلام عزیزان.مشکلم اینه که من امسال به پایه دهم میرم.طبیعتا باید از این پایه برای کنکور اماده بشم‌.من درسم خوب بود و حتی میتونستم مدرسه های خاص قبول بشم ولی امسال آنلاین شد و من به شدت افت کردم.اصلا نخوندم و مدرسه تیزهوشان قبول نشدم.فکر نمی کنم نمونه دولتی هم قبول بشم.به احتمال زیاد میرم مدرسه ی شاهد چون خانوادم پول غیرانتفاعی رو نمیدن.میخوام یه موسسه ثبت نام کنم.که قیمتش مناسب باشه.به نظرم ماز مناسب هست.خیلی هم تعریفشو شنیدم.ولی می‌خوام شما هم یکم راهنماییم کنید.قلم چی برم یا ماز یا گزینه دو یا ....؟

save weaks#stay clean

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه که قلمچی،،اصلا قابل مقایسه نیستن

بچه که بودم توت فرنگی خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه.یه آبرنگ خوشگل هم خریده بودم.  یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده.یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتمش! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤
2728

گزینه دو رو میدونم مفت نمی ارزه

در مورد بقیشون اطلاعی ندارم

ولی کار خوبی میکنی واقعا هرکی میگه کلاس وقت تلف کردنه گوش نکن تو سال دهمی کلی وقت داری 

البته البته البته اگه زده نمیشی 

اگه زده میشی از تابستون سال دیگه برو به این دقت کن نشه دوماه قبل کنکور خسته بشی نخونی دیگه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2740
خب فک کنم پارسال بود یا سال قبلش.ولی تک رقمی های کنکور همشون ماز ثبت نام کرده بودن.

من هر رتبه برتری رو دیدم از قلم بوده😐😂

قلمچی هم برنامش استاندارد تره هم جامعه آماریش بالاتر

بچه که بودم توت فرنگی خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه.یه آبرنگ خوشگل هم خریده بودم.  یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده.یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتمش! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤
گزینه دو رو میدونم مفت نمی ارزه در مورد بقیشون اطلاعی ندارم ولی کار خوبی میکنی واقعا هرکی میگه کلا ...

نه زده نمیشم.تازه باید یه چیزی ثبت نام کنم که منو مجبور کنه به خوندن.اونطوری واقعا درسو ول میکنم.دست خودم نیس.همیشه شب امتحانیم.

save weaks#stay clean
قلمچی. راستی این همه کنکوری که امسال رتبه برتر شدن هم تو کرونا خوندن عزیزم. افت درست به خاطر مجازی ن ...

درست میگی.ولی یکم با حال و هوای مدرسه و رقابت جور بودم.اینطوری حسی نداشتم.اما خب آره بیشتر هشتاد درصدش تقصیر خودمه.

save weaks#stay clean
من هر رتبه برتری رو دیدم از قلم بوده😐😂 قلمچی هم برنامش استاندارد تره هم جامعه آماریش بالاتر

قلم چی خیلی گرونتره فقط ازموناش دو میلیونه بماند کلاساش و کتاباش.....ولی ماز همه چی باهم دو میلیون.پدرم گفته امسال قلم چی نه از سال بعد ثبت نامت میکنم😔

save weaks#stay clean