2733
2739

گوشیم خراب شده ، کلا خیلی هم قدیمی بود عمرش رو کرده بود 

بعد بابام برای خواهرم که گوشیم بسازم بوده رفته یه گوشی دیگه خریده من همون موقع دلم براشون سوخت گفتم نزارم پول دوتا گوشی بدن دستشون خالی بشه

حالا که بهشون میگم برام گوشی بخرن، مامانم میگه با گوشی خودت که بفروشی کلا سه تومن میتونیم برات بزاریم برای خرید گوشی، انوقت برای خواهرم خدا تومن پول گذاشتن تازه گوشی قبلیشم نفروخت

خواهرم میگه بیا گوشی دست دوم یکی از اقواممون رو بردار، کاری که خودش حاضر نمیشه انجام بده 

بابامم که میگه همون گوشی خودت رو درست میکنم استفاده کن 

باورتون میشه خجالت می کشم گوشیم دست بگیرم چون هم خیلی قدیمیه هم خواهرم کوچیک زده پشتش رو شکسته  

دلم میخواد از دستشون قرار کنم حس اضافی بودن دارم

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍
چند سالته گلم  خواهرت چند سالشه

خودم 15

خواهرم 16

دختری که یه روز سنگه و یه روز شیشه😓ولی ترجیح میده بیشتر سنگ باشه چون شیشه بودن روحشو خراب میکنه ولی سنگ بودن اونو خنثی و خالی میکنه😕 ️دختری که عاشق خداست❤‍دختری که دو سال شکست ولی باز تونست بلند بشه😒تویی که امضام رو میخونی یه نصیحت بهت میکنم"تلاشی برای بستن دهن مردم نکن"🤐همین که خدا بدونه کی هستی و چی هستی کافیه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید واقعا الان دستشون خالیه

اگه دستشویی خالیه دوتا دوتا ماشین نمیگرفتن

دوتا خونه نداشتن

دوتا باغ نداشتن

و هزارتا دوتای دیگه 

اگه دستشویی خالیه دوتا دوتا ماشین نمیگرفتن دوتا خونه نداشتن دوتا باغ نداشتن و هزارتا دوتای دیگه&n ...

چی بگم والا

اگه میتونی باهمین گوشیت دوام بیار 

بجاش برو یه چیزی یادبگیر خودت درآمد داشته باش که هرچی خواستی خودت بخری و منت کسی نکشی 

چی بگم والا اگه میتونی باهمین گوشیت دوام بیار  بجاش برو یه چیزی یادبگیر خودت درآمد داشته باش ...

من یه بار گفتم بزار برم سره کار 

گفتن برای ما زشته که دو رپز دیگه بگن فلانی نتونست خرج دخترشو بده فرستادش سره کار

اگه دستشویی خالیه دوتا دوتا ماشین نمیگرفتن دوتا خونه نداشتن دوتا باغ نداشتن و هزارتا دوتای دیگه&n ...

ببین گلم شک نکن به دوست داشتن نیست تصورمیکنن همین گوشی برات کافیه 

مطمین باش برای تو هم بهترین ارزوها را دارن شک نکن یسری جاها برد خودشون هم بخوان چیزی بخرن سبک سنگین میکنن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738
من یه بار گفتم بزار برم سره کار  گفتن برای ما زشته که دو رپز دیگه بگن فلانی نتونست خرج دخترشو ...

خب بگو پس درس خرجم رو بدید همنطوری که واس خواهرم هست واس منم باشه 

عزیزم موضوعی یا دعوایی و یا مثلا کار بدی نکردی و  چیزی نبوده که مامان بابات دلشون بشکنه و عصبی بشن یا ازت ناراحت بشن؟چون ممکنه اینم دلیلیش باشه...