2752
2734
عنوان

نماز عشق... 🥺💍🙈♥🌹

243 بازدید | 0 پست

شوهرم..... در تب و تاب چشمان پرنورت نماز شکر بخوانم...؟..... در جوش و خروش میان لبهایت غذای عشق بخورم...؟... در پستی بلندی‌های سرزمین میان سینه‌ات،  راه عشق بپیمایم...؟... در میان دستان ضمختت چادر عشق بپوشم...؟... در آغوش قدم‌های محکمت به معبودم برسم...؟...  در سایه‌ی قامت استورات بمیرم و زنده شوم...؟

شوهرم... 

در میان کدامین درگاه سجده‌ی پروردگارم را بجا آورم.. بر جای کدامین قدمگاهت بوسه‌ی مِهر زنم... که تو.. عاشق شدی و عاشق ماندی.... که دختری آرام و شعله‌ور را... به زنی خود گرفتی... که کاشانه‌ام را در قلبت ساختی..

محمدم...نمیدانی حس اینکه زن تو هستم...و مردانگیت سایه می‌اندازد بر تن نحیفم...چه زیباست...آخ که من میخواهم تا ابد تکیه کنم به تن تنومند تو...تا ابد بچسبم به میان بازوان تو..تا لبد بمیرم از عاشقانه‌های مردانه‌ی تو....🥺💍🙊

اخ که این حقیر.. به کدامین سوی چشمان عاشقت مُهر زند مرد من... اخر که تو...

تو...

تو...محمدرضای من... مرا لایق شهد عشقت دانسته‌ای...در خلوتگاهت...تا با زمزمه‌های عشق بم مردانه‌ات...مرا بمیرانی و زنده کنی...

آخ که این چند روز...که در خیمه‌گاه عاشقیمان در آغوش تب دار هم گذراندیم....شعله ی عشقم میسوزاند تورا...گویی که دستهایی از میان شعله‌های آتش معشوقش را در آتش میگرفت.. تابارانی شوم و در جایی در میان تن تبدارت ببارم.. ...

خدایا... شکرت... که منو شوهرم را آفریدی.. تا در کلبه ی عشق تو.. بیارامیم.. عاشقتم شوهرم.... محمدرضای من... 🥺🙈💋♥💍🙊

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.