2733
2739
سلام،امروز دکتر یکی از عزیز ترین بستگانم رو جواب کرده،سرطان داره،انقد گریه کردم چشمام وا نمیشن .میشه اگه تجربه ای در رابطه با آقای قنبری دارید بگید لطفا

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیبی جان بعضی وقتا اولیا و اوتاد صاحب کرامت و وسیله قضای حاجات مردم به اذن خدا هستند اینجوری نگو چرته
مطالعه ی کتاب زن کامل نوشته ماربل مورگان رو به همه ی دوستانی که به تغییر مثبت در زندگی مشترک علاقمندند پیشنهاد میکنم
امیدوارم واسه هیچکس پیش نیاد ولی یه وقت آیی آدم حاضره به هر ریسمانی چنگ بزنه ،به هر دری بزنه ،هر کاری از دستش برم یاد انجام بده

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
2738
خدا شفا بده عزیزم. معجزه بعید و دور نیست عزیزم.
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
جودی من آرامش نمیخوام من شفای اون آدم رو میخوام..

انشاالله خوب میشه حاج آقا نباتی منم شنیدم که خیلی خوبه .اما میگن خانومها رو نمیبینه!! جودی چجوری رفتی!
[smiley]l/l_38.gif[/smiley] ←←← آموزش خیاطی→→→ کاملا راحت و ساده. برای کسانی که تاحالا خیاطی نکردند.. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1183161&PageNumber=1
2706