2737
2734
عنوان

باطلی دعا

60 بازدید | 8 پست

سلام دوستان توروخدا اگه راهی دارین برای باطلی دعا ک تو اطرافتون کسی واقعا ازش نتیجه دیده باشه بهم بگید یه عمر دعاتون میکنم

فقط توروخدا چیزی باشه ک مطمئنید جواب میده

❤دل مرنجان ک ز هر دل به خدا راهی هست❤

اگه مسلمونی فقط قرآن بخون واس باطل شدن.

نماز اول وقت هم ترک نشه

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا اونجا ک من شنیدم دعا اگه پیدا بشه (منظورم اون نوشته ای که رو یه چی نوشتن)خودش باطل میشه 

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم
2728
۴۵ روز آیت الکرسی بخون یا صوتشو پخش کن فقط باید کامل بخونی فاصله بدی بدتر میشه

کسی بااین روش نتیجه دیده از اطرافیانتون؟

❤دل مرنجان ک ز هر دل به خدا راهی هست❤
2738