2733
2734
از دیروز ترشحات خیلی کم پیدا کردم که رنگش سبز خیلی روشن هست.یعنی عفونته؟هفته 37 هستم.به کوچولوم آسیب میزنه؟عصر نوبت دکتر دارم ولی این ساعت امروز نمی گذره
من۳۲هفته ام نمیدونم بازم شکر خدا اخرشی نگران نباش

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نترس احتمال زیاد اره عفونته اخه 37 هستی الان بچه کامله نگران نباش با دارو خوب میشی حتی اگه خوب نشدی ب سرعت زایمان نمیکنی چون دارو مصرف میکنی ی هفته تاده روز وقت داری خوب نشدی خدای ناکرده اونوقت زایمان میکنی نگران نباش
منم هفته 37 مثل شما بودم ولی دکترم گفت نگران کننده نیست
زندگی سرشار از زیبایی هاست،متوجهش باشید،باران راببویید،نسیم راحس کنید،به بهترین نحوی که میتونید از زندگی لذت ببرید مثبت اندیش باشد🌸🌸🌸 خدایا شکرت 🙌 🙌 🙌
اره،خداروشکر سالم وسرحال
زندگی سرشار از زیبایی هاست،متوجهش باشید،باران راببویید،نسیم راحس کنید،به بهترین نحوی که میتونید از زندگی لذت ببرید مثبت اندیش باشد🌸🌸🌸 خدایا شکرت 🙌 🙌 🙌
سلام نترس ترنم جان علایم عفونت سوزش و خارش اگه نداری پس نیست چون من همین الانم که هفته 16 این ترشح رو دارم ولی ازمایش دادم دکترمم گفت چیز خاصی نیست الان بهم ازیترومایسین داده روزی یکی بعدشم عزیز دلم نگران چی هستی خدارو شکر یچت رسیده میتونی زایمان کنی که
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...