2752
2734
عنوان

ببینید موهامو چکار کرد مادرم 😢+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8900 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
حیف موهات قشنگ بود

جلوشون کمه و ریزش داره بعد ک کوتاه کرد گفت ببین دیگه نمیریزه گفتم مامانننننن چ ربطی داره گفت ن تو شونه میکنی میکشی راحت شونه نمیشه میریزه اینجوری راحت شونه کن 

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   
نه از آرایشگاه یه تجربه بد دارم که پشت دستمو داغ کردم دیگه

من با ماشین ریش تراش زیرشو صاف میکنم خیلی خوبه. بده یکی برات با ماشین زیرشو صاف کنه موخوره ها میره این آرایشگاها هرکاری خودشون بخوان میکنن رحم نمیکنن

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
حرص نخور حالا 😂😂  موهات الانم قشنگه😍

کوتاه شدن قبلش همچین موجی داشت هعییییییی بازم عکس گرفتما یادگاری داشته باشم پز بدم بگم منم موهام ی روزی بلند بود بخدا

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   
2706