2733
2739
عنوان

ببینید موهامو چکار کرد مادرم 😢+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8756 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا من موهام تقریبا تا زانومه و پررررررر.یه نیم سانت موخوره داره ولی جرات نمیکنم برم آرایشگاه میترس ...

نرو جون من نرو ارایشگاه برو دست مادرت نده

میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستی؟   
کیف کن فقط 

🤣🤣منم این دوره ها رو گذروندم🤣🤣مامانم ارایشگر بود 😂😂😂

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2740
حالا من موهام تقریبا تا زانومه و پررررررر.یه نیم سانت موخوره داره ولی جرات نمیکنم برم آرایشگاه میترس ...

میگم من موهام تا پاینن کمره ولی خیلی دیر خشک میشه تو حمومم شستنش سخته. تو اذیت نمیشی چیکار می‌کنی

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2706