2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اسی فک کنم با زبون و راحت بتونی توهم دفاع کنی فقط از یه وکیل مطمئن بپرس که چیا باید بگی واسه پرونده ات ! 

مثاا بگو اگه قصد دزدی داشتم که گوشی رو نمیگرفتم جلوشون و بگم کارم رو راه بندهز یواشکی برمیداشتم و با دو فرار میکردم ! بعدم در مغازه ایشونوچسبیدهدبود به من و هرچی‌میگفتم نامحرمی‌منو ولم کن ایشون بیشتر به کارش ادامه میداد و من حتی نمیتونسم گوشی رو بهش برگردونم !!! بگو یه خانم هستم و جلو اون همه عابر منو بغل کرده و به من تهمت زده و ...... 

.
خب میگه دزد بود میخواستم فرار نکنه

نه بابا  ! سفت و سخت بگو دوربین بوده و من دیدم مانیتورهاشون اونروز روشن بوده و فیلم و بیارید تا شما متوجه بشید من جلو خودش گوشی رو برداشتم بعنوان گروکشی و به خودشم‌نشون دادم وگفتم ، که بعدش اون‌آقا اون رفتارهارو داشت !!! محکم بگو فیلم هست و باید فیلم رو بیاره تا متوجه بشن تو ترس و واهمه نداری

.
اسی فک کنم با زبون و راحت بتونی توهم دفاع کنی فقط از یه وکیل مطمئن بپرس که چیا باید بگی واسه پرونده ...

بله اینها رو توی کلانتری گفتم ولی شاهد باید برای حرفام داشته باشم 

توی مغازه اتفاق اصلی افتاد که من شاهدی برای اونجا ندارم 

ولی بیرون خیلی مردم و کسبه جمع شده بودند شاید بتونم برای اتفاقات بیرون معازه شاهد پیدا کنم ولی داخل مغازه رو چکار کنم؟

این که در حین تقلا برای رهایی به دماغش ضربه زدم چی ؟

2706