2752
2734
صبح درموردش صحبت کردیم و تعریف کردم .همسرم گفت کارتون اشتباه بوده و نباید به لوازم مغازه دست درازی م ...

بله عزیزم 

ممیدونم که کارم اشتباه بوده و گفتم که در اثر عصبانیت و آنی انجام دادم این کار رو از بس بد حرف میزد لجم در اومد 

اما اونم هدفش همین بود که من رو عصبانی کنه و به خواستش برسه

ممنونم که برام پرسیدید خدا خیرتون بده 🙏🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم‌میشه بگید کارتون به کجا رسید ؟؟؟. نگرانتون شدم تاپیک رو خوندم  

ازش شکایت کردم به جرم اتهام زدن ، ضرب و جرح و افترا و فحاشی و مزاحمت نوامیس با کمک یک وکیل در فامیل ، فردای روز حادثه به پزشک قانونی رفتم و دستم که خراش برداشته بود پزشک قانونی نامه داد و تایید کرد

در نهایت اون که اتهام دزدی زده بود رد شد و در حکم نوشته بود چون موبایل مال اون نبوده و مربوط به مشتری بوده اون نباید شکایت کنه و ربطی به مغازه دار نداره و منع تعقیب زده بودو دزدی در مورد من رد شد

البته به دروغ ادعا کرده بود که من به پدرش فحاشی کردم که این مورد رو باید ثابت میکرد 

من ضربه زده بودم به دمآغش برای دفاع از خودم و وکیلم گفت چون دفاع بوده مشکلی نداره

مزاحمت نوامیس براش دردسر شد و همین طور جراحت دستم که اون زمان حدود ۱۲ میلیون دیه اش میشد 

اما در نهایت من رضایت دادم و حوصله ی ادامه رو نداشتم 

چون هر بار دادگاه یاد آور اون روز بود خیلی اذیت میشدم

در هر صورت حق با من بود و اگر ادامه میدادم من موفق میشدم

هر چند در عین موفق بودن کشیدم کنار

[QUOTE=259324953]ازش شکایت کردم به جرم اتهام زدن ، ضرب و جرح و افترا و فحاشی و مزاحمت نوامیس با کمک یک وکیل در فامیل ...[/QUOTE عزیزم مگه به غیر از یه خراش جزیی دستتون آسیب دیگه دیده بود ؟

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
2731