2733
2739

سلام بچه ها. من هفته ی ۱۴ بارداری ام. تا الان بارداری راحتی داشتم و تو سونوها و آزمایشاتم بهم مورد منفی ای نگفتن‌ و همه چیز خوب بوده.

دیشب برای اولین بار وقتی رفتم دستشویی، رو لباس زیرم لکه های تیره و مشابه قهوه ای دیدم. دستمال کشیدم دیدم ترشح قهوه ای دارم. اصلا نمیدونم چرا ! ... حالا از شانس خوردیم به تاسوعا و عاشورا و هیچ دکتری نیست در دسترسم حتی تلفنی.

به نظرتون سرخود شیاف پروژسترون بذارم تا شنبه که برم دکتر؟!

یا همینجوری صبر کنم تا شنبه؟!

من خیلی نگرانم مرسی اگه کمکم کنین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان من چیکار کنم به نظرت ؟

به نظر من میتونی استفاده کنی، ضرری نداره، باز اگه خیلی حساسی برو زایشگاه ،یا اگه نمی‌خوای استفاده کنی استراحت مطلق، توالت فرنگی، نزدیکی ممنوع، غذای طبع گرم ممنوع ،تا دکترت رو ببینی

گرمیجات خوردی ؟ دوش آب گرم ؟ 

دیروز رفتم حمام. بعدشم اومدم وایسادم یکم بعد از مدت ها آرایش کردم. همین. چیز خاصی هم نخوردم. یکم برنجم زعفرونی بود غذا از بیرون گرفتیم و تازه اگه زعفرون بوده باشه! .... دو سه روز پیشم جسارتا به ارگاسم رسیدم. همینا تو ذهنمه.

به نظر من میتونی استفاده کنی، ضرری نداره، باز اگه خیلی حساسی برو زایشگاه ،یا اگه نمی‌خوای استفاده کن ...

میدونی ، گفتم اگه همه استفاده میکنن یا بی خطره ، استفاده کنم شر نشه تا شنبه

از طرفی گفتم نکنه خطر داشته باشه استفاده کنم بدتر بشم

من بارداری اولمه و بی تجربه ام 

2740
دیروز رفتم حمام. بعدشم اومدم وایسادم یکم بعد از مدت ها آرایش کردم. همین. چیز خاصی هم نخوردم. یکم برن ...

شاید جفتت یکم اومده پایین . به نظرم اگه یکساعت دیگ دیدی بازم لک میاد شیاف بزار . روزی یدونه شیاف چیزی نمیشه . 

میدونی ، گفتم اگه همه استفاده میکنن یا بی خطره ، استفاده کنم شر نشه تا شنبه از طرفی گفتم نکنه خطر د ...

متوجه شدم عزیزم، من توی نی نی سایت خوندم خیلیا بدون تجویز پزشک استفاده کردن ،ظاهرا جای نی نی رو سفت مبکنه، ولی خوب من خودم با تجویز پزشک استفاده کردم، ینی تلفنی دکترم جواب داد و تهیه کردم، واسه همین گفتم اگه حساسی برو زایشگاه ولی حواست باشه به هییییچ عنوان اجازه معاینه داخلی ندی به هیچ عنوان این حرفو دکترم به من زد

متوجه شدم عزیزم، من توی نی نی سایت خوندم خیلیا بدون تجویز پزشک استفاده کردن ،ظاهرا جای نی نی رو سفت ...

حتما گلم

پس من اگه امروزم دیدم ، خوبه شب قبل از خواب بذارم یه دونه ؟! 

حتما گلم پس من اگه امروزم دیدم ، خوبه شب قبل از خواب بذارم یه دونه ؟! 

اره حتما قبل خواب بذار چون تا یکساعت نباید بلند سینمایی تا جذب شه، شیاف سیکلوژست پیدا نمیشه من ایرانی گرفتم اسمش فرتیژست بود، فرقی ندارن 

حتما گلم پس من اگه امروزم دیدم ، خوبه شب قبل از خواب بذارم یه دونه ؟! 

تاشب اگه اومد بزار حالا کو تا شب . واینکه اگه رفتی بیمارستان یا زایشگاه به هیچ وجه نزار معاینه داخلی بکنن چون اونا فک میکنن خدایی نکرده تهدید به سقط هستی هی انگشت میکنن واین خودش یعنی خطر!

2706